Muhabbet Kuşum Kusuyor

Eda00

Yeni Üye
Muhabbet kuşumun ağzından salya çıkıyor ve kafasına filan da bulaştırıyor. Bayadır varmış aslında yaklaşık 2 hafta önce ben yanında ki muhabbet kuşu kafasını kaşırken salyasını bulaştırıyor sanıyordum ancak bugün kendim gördüm. Sokağa çıkma yasağı olduğu için dışarıya çıkamıyorum. Evde uygulayabileceğim bir tedavi var mı? Sirke iyi gelir mi?

Çözüm
Merhaba, ilerlemiş kursak enfeksiyonlarının belirgin belirtisidir ancak başka hastalıkları da işaret edebilir. Yasak günlerde de veterinerler açık. İletişime geçip götürmenizi öneririm. İlaç kullanımı gerekir. Sirke ya da bu tip alternatifler iyi gelmez.
Merhaba, ilerlemiş kursak enfeksiyonlarının belirgin belirtisidir ancak başka hastalıkları da işaret edebilir. Yasak günlerde de veterinerler açık. İletişime geçip götürmenizi öneririm. İlaç kullanımı gerekir. Sirke ya da bu tip alternatifler iyi gelmez.

Oyla 1
Çözüm
Yem yedikten sonra oldu acaba onu mu çıkarmaya çalıştı çünkü böğürüyormuş gibi hareketler yaptı. Şuan iyi gözüküyor.

Oyla 0