Muhabbet kuşum nefes almakta zorlanıyor

Dışkılar fena değil ama ÜSYE kuşlar için ölümcüldür ve çabuk ilerler. Antibiyotik kullanacak hale gelmiş kuşunuz - veterinere götürün gecikmeden.

Tedavi esnasında ve sonrasında hava akımı, toz, sigara dumanı vb. şeylere hiç maruz kalmaması lazım çabuk tekrarlar.

Çok tatlı eğitimli bir kuşunuz var şifa bulsun inşallah.

Oyla 0
Dışkılar fena değil ama ÜSYE kuşlar için ölümcüldür ve çabuk ilerler. Antibiyotik kullanacak hale gelmiş kuşunuz - veterinere götürün gecikmeden.

Tedavi esnasında ve sonrasında hava akımı, toz, sigara dumanı vb. şeylere hiç maruz kalmaması lazım çabuk tekrarlar.

Çok tatlı eğitimli bir kuşunuz var şifa bulsun inşallah.
Amin inşallah çok sağolun

Oyla 0
Geçmiş olsun. Veterinere giderseniz ilaç yazar size.

@Doğanay Y. Ve @VBZE433 bir şey sormak istiyorum. Videodaki hareketi (gaga açıp kapama gibi) kuşların yaz aylarında çok uçtuktan sonra yapması normal mi? Bir de benim kuşum hapşururken de aynı hareketi yani ufaktan gaga açıp kapama hareketini yapıyor, normal mi?

Oyla 0
Geçmiş olsun. Veterinere giderseniz ilaç yazar size.

@Doğanay Y. Ve @VBZE433 bir şey sormak istiyorum. Videodaki hareketi (gaga açıp kapama gibi) kuşların yaz aylarında çok uçtuktan sonra yapması normal mi? Bir de benim kuşum hapşururken de aynı hareketi yani ufaktan gaga açıp kapama hareketini yapıyor, normal mi?
Yorulduklarında ağızlarını hızlı açıp kapamaları ve doğal olarak buna bağlı hızlı nefes alışverişi normal. İnsanlarda da vardır bu değil mi... Çıkardığı sese dikkat ediniz...Farkı burdan görebilirsiniz

Oyla 0
Kuşum hiçbirşey yemiyor yem, kum elimle veriyorum almıyor kendisi yemeye çalışıyor ağzına yemi aldığı gibi atıyor ne yedireyim bu süreçte? @VBZE433 @Doğanay Y.
Kızıl dal darı ancak yiyebilir. Tedavi olmaz ise yemesi iyice kötüleşir. Geç kalmayın. Ağızdan ilaç uygulanması gerekiyor öncelikle.

Oyla 0
Oyla 0
Kızıl dal darı ancak yiyebilir. Tedavi olmaz ise yemesi iyice kötüleşir. Geç kalmayın. Ağızdan ilaç uygulanması gerekiyor öncelikle.
Veterinere getirdim sabah akşam ağızdan 1 damla antibiyotik yapılacakmış ve suyuna katmak için toz verdiler. Tavsiyeleriniz için çok teşekkürler.

Oyla 0
oksijen verecek kadar ilgilendiklerine göre kanatlıdan anlayan bir klinik olduklarını varsayabiliriz. bulduğunuz ili ve kliniğin adını paylaşırsanız o bölgedeki arkadaşlar için faydalı olabilir

ilave olarak, verilen ilaçların ismini mutlaka sorun ileride lazım olabilir

Oyla 0
oksijen verecek kadar ilgilendiklerine göre kanatlıdan anlayan bir klinik olduklarını varsayabiliriz. bulduğunuz ili ve kliniğin adını paylaşırsanız o bölgedeki arkadaşlar için faydalı olabilir

ilave olarak, verilen ilaçların ismini mutlaka sorun ileride lazım olabilir
Samsun Bahçelievler Terapi Veteriner

Oyla 0