Muhabbet kuşum öldü

Cicikusum55

iyikus.com Üyesi
Merhaba kuşumun adı fıstıktı ona çok özenerek baktım çok sevdim uyurken bile aynı odada uyuduk,pikniklere gittik şehir dışına gittik,köye giderken getirdim.
Öyle farklı yemler vitaminler vermedim rahatsız oldugu zamanlar elimden geleni yaptım,buraya konu açmıştım ocak ayında iyi olmuştu 12 yaşına girmisti artık
Daha yeni geldim yanından otobüs yolculuğuna dayanamaz diye getirmedim yanımda
Benden 5 gün sonra yani yaklaşık 1 saat önce öldü
Ayağının biri kapalı duruyor gagası ile acıyordu bugün hep kabarık duruyordu sağlam ayağıda dışa doğru kaymıştı ilaç verildi ama çok yaşlıydı dayanamadi
Umarım onu çok mutlu etmişimdir evlenip onu bıraktığım için bana küstümü acaba?
Onu hiç unutmicam canım oğlum ??08E786E0-D02D-41C8-87AD-058B1448700C.jpegFB9D23BB-26DC-4167-A3AA-081169B0A348.jpeg

Kaybınız için çok üzüldüm. Siz elinizden geleni yapmışsızınız belli ki 12 yılı tamamlamış. :(

öldüğünde ayakları kuyruk yönünde aşağı indirip kilitliyorlar :(

Merhaba kuşumun adı fıstıktı ona çok özenerek baktım çok sevdim uyurken bile aynı odada uyuduk,pikniklere gittik şehir dışına gittik,köye giderken getirdim.
Öyle farklı yemler vitaminler vermedim rahatsız oldugu zamanlar elimden geleni yaptım,buraya konu açmıştım ocak ayında iyi olmuştu 12 yaşına girmisti artık
Daha yeni geldim yanından otobüs yolculuğuna dayanamaz diye getirmedim yanımda
Benden 5 gün sonra yani yaklaşık 1 saat önce öldü
Ayağının biri kapalı duruyor gagası ile acıyordu bugün hep kabarık duruyordu sağlam ayağıda dışa doğru kaymıştı ilaç verildi ama çok yaşlıydı dayanamadi
Umarım onu çok mutlu etmişimdir evlenip onu bıraktığım için bana küstümü acaba?
Onu hiç unutmicam canım oğlum ??Ekli dosyayı görüntüle 23524Ekli dosyayı görüntüle 23525
Çok üzüldüm.Bu işin en kötü tarafı bu çok bağlandığınız kuşları kaybediyorsunuz.Benimde çok yaşlandığı için bi muhabbet kuşum ölmüştü.Yani elinizden birşey gelmeyeceğini yaşlılıktan öldüğünü biliyorsunuz fakat yine de çok üzülüyorsunuz.Belli ki iyi bakmışsınız bu güne kadar yaşamış başınız sağolsun.Eminim ki sizinle mutlu olmuştur.

Çok üzüldüm.Bu işin en kötü tarafı bu çok bağlandığınız kuşları kaybediyorsunuz.Benimde çok yaşlandığı için bi muhabbet kuşum ölmüştü.Yani elinizden birşey gelmeyeceğini yaşlılıktan öldüğünü biliyorsunuz fakat yine de çok üzülüyorsunuz.Belli ki iyi bakmışsınız bu güne kadar yaşamış başınız sağolsun.Eminim ki sizinle mutlu olmuştur.
Evet mutlu olmasi icin elimden geleni yaptım,oda beni çok mutlu etti umarim acı cekmemistir?

Bende öyle umuyorum 2011 Mayıs ayında yavru idi iken almıştım.?
Koskocaman 11 yıl.. Çoğu muhabbet kuşu 6-7 yaşlarını bile, göremeden ölüyor. Bence siz çok iyi bakmışsınız. Her canlı ölümü tadacak sonuçta, onun da ömrü bu kadarmış. Ama emin olduğum birşey var ki, onun sizin kuşunuz olduğu için çok şanslı olduğu.. Başınız sağolsun?

O sizin hayatınızda on bir sene yanınızda oldu ama siz onun için koskoca bir ömür oldunuz. Nasıl güzel baktıysanız dile kolay, koskoca on bir sene geçirmiş yanınızda. Eminim ki mutlu ölmüştür ve minnet duyuyordur size.

O sizin hayatınızda on bir sene yanınızda oldu ama siz onun için koskoca bir ömür oldunuz. Nasıl güzel baktıysanız dile kolay, koskoca on bir sene geçirmiş yanınızda. Eminim ki mutlu ölmüştür ve minnet duyuyordur size.
Son 9 ayım ondan ayrı geçti evlendiğim için annemde çok alıştığı için vermek istemedi,annemle ikimiz çok üzüldük malesef.

Koskocaman 11 yıl.. Çoğu muhabbet kuşu 6-7 yaşlarını bile, göremeden ölüyor. Bence siz çok iyi bakmışsınız. Her canlı ölümü tadacak sonuçta, onun da ömrü bu kadarmış. Ama emin olduğum birşey var ki, onun sizin kuşunuz olduğu için çok şanslı olduğu.. Başınız sağolsun?
Evet hassaslar fazlasiyla ben çok dikkat etmeye çalıştım ceyrandan etkilenmesin Üşümesin sicaktan etkilenmesin diye onu hep korudum.
İyiki tanıdım onu…

Evet hassaslar fazlasiyla ben çok dikkat etmeye çalıştım ceyrandan etkilenmesin Üşümesin sicaktan etkilenmesin diye onu hep korudum.
İyiki tanıdım onu…
Eminim ki çok dikkat etmişsinizdir. Üzülmeyin diyeceğim ama insan ister istemez çok üzülüyor.? ? Bir süre sonra insanın evladı gibi oluyorlar. Ama siz elinizden geldiği kadar iyi bakmışsınız Bence Oda sizi tanıdığı için çok şanslı ve hayatını sizinle geçirdiği için çokk mutludur.? :m25:

Son düzenleme: