Muhabbet kuşum ölüyor lütfen yardım edin ne yapıcam

Agrend

Yeni Üye
1 ay önce aldımız cins bir muhabbet kuşu geldinde tepesini kuşlar vurdu icin tuyler yoktu kafasini hep yamuk tutuyodu ama 3-4 gun once gecti sonra sol aya yerdeyken falan boyle hafif egik sekilde duruyodu simdi babamlar bakti kus 1 saat once yemliginden yem yiyip su iciyodu simdi kafesin altinda kosede yatiyor ayaklari geriye doru bukuldukanatlari acik sekilde yatiyo ben veterinere goturek dedim babam o sabaha kendine gelir diyo ne yapicam lutfen yardim edinIMG_20190708_041415.jpg

GörkemL

iyikus.com Üyesi
1 ay önce aldımız cins bir muhabbet kuşu geldinde tepesini kuşlar vurdu icin tuyler yoktu kafasini hep yamuk tutuyodu ama 3-4 gun once gecti sonra sol aya yerdeyken falan boyle hafif egik sekilde duruyodu simdi babamlar bakti kus 1 saat once yemliginden yem yiyip su iciyodu simdi kafesin altinda kosede yatiyor ayaklari geriye doru bukuldukanatlari acik sekilde yatiyo ben veterinere goturek dedim babam o sabaha kendine gelir diyo ne yapicam lutfen yardim edinEkli dosyayı görüntüle 3650
Geç kalmadan bir veterinere götürmeni öneririm

Oyla 0

GörkemL

iyikus.com Üyesi
1 ay önce aldımız cins bir muhabbet kuşu geldinde tepesini kuşlar vurdu icin tuyler yoktu kafasini hep yamuk tutuyodu ama 3-4 gun once gecti sonra sol aya yerdeyken falan boyle hafif egik sekilde duruyodu simdi babamlar bakti kus 1 saat once yemliginden yem yiyip su iciyodu simdi kafesin altinda kosede yatiyor ayaklari geriye doru bukuldukanatlari acik sekilde yatiyo ben veterinere goturek dedim babam o sabaha kendine gelir diyo ne yapicam lutfen yardim edinEkli dosyayı görüntüle 3650
Hızlı nefes alma ve ağzı sürekli açık tutma gibi bie durum var mı?

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Merhaba, bu duruş riskli diye tabir ettiğimiz ve acil müdahale gerektiren durumdur. Sizin yapabileceğiz pek bir şey yok. Tek yapmanız gereken veterinere götürmek.

Oyla 0