Muhabbet kuşumun ayakları soğuk tüyleri kabarık dengede duramıyor yeminden yemiyor acı bir ötüş sesi cıkariyor beyaz ishali var ne yapmaliyim acil yar

Zeyneps

Yeni Üye
Muhabbet kuşumun ayakları soğuk tüyleri kabarık dengede duramıyor yeminden yemiyor acı bir ötüş sesi cıkariyor beyaz ishali var ne yapmaliyim acil yardım eder misiniz lutfenn

Muhabbet kuşumun ayakları soğuk tüyleri kabarık dengede duramıyor yeminden yemiyor acı bir ötüş sesi cıkariyor beyaz ishali var ne yapmaliyim acil yardım eder misiniz lutfenn
Merhaba,
Bulabilirseniz bir veterinere götürün beslenmesi gerekiyor.. Ardından aşağıdakileri yapabilirsiniz...
Video yükleyin Anca öyle bir şey söyleyebiliriz. Yem yemiyorsa ilk yapmanız gereken elle beslemek bir şırınga yardımıyla yapmanız gerekecek ekipmanınız yoksa bir yerden temin edin.
Malnütrisyon yani yetersiz beslenme Sonucu beyin ikincil önem arz eden uzuvlara kan akışını keser Yada yavaşlatır. Hayati organlar için... Soğuma bu yüzden. Besleyin. Sonra video ve dışkıları atın ilaç 2. İş.

Oyla 0
Maalesef bi veterinere ulasamadim kapali bugun her yer şansıma videoda gormus oldugunuz gibi tuyler kabarik boyle cansiz halsiz

Oyla 0