iyikus.com'a Hoş geldiniz!

Burada olmana sevindik!

Forum sitemize kayıt olarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle iletişime geçebilir, paylaşımlarda bulunup destek alabilirsiniz.

Kayıt Ol

Muhabbet kuşumun eşi öldü

GüzelKuş

Veteran
Mesajlar
2,166
Çözümler
3
Puanları
268
Yaş
30
Konum
Ankara
Arkadaşlar 3 yaşında gayet sağlıklı bir erkek muhabbet kuşum vardı cuma gecesi hiçbirşeyi yoktu cumartesi gecesi bir yorgunluk vardı üstünde ve gözümüzün önünde öldü neden ölmüş olabilir? Meyvesi biraz küflenmişti küflendiğini gördükten sonra aldım fakat küften dolayı etkilenmiş olabilir mi?

Ayrıca muhabbet kuşumun eşi dişi kuşum var o tek kaldı ve sanırım yumurtası var ne yapmalıyım onun için onu mutlu etmek istiyorum ilgisiz kalmasını istemiyorum oununla konuşmalıcmıyım ne yapmalıyım mama falan almalıyım tek başına bir dişi kuşa nasıl davranmalıyım?
 
Moderatörün son düzenlenenleri:

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Mesajlar
14,382
Çözümler
77
Puanları
268
Yaş
30
Konum
Ankara
Kaybınız için üzüldüm. Ölüm sebebi birçok şey olabilir. Bunu tahmin etmemiz çok zor. Siz gözlemlerinizi daha detaylı yazarsanız belki bir sonuç çıkartabiliriz. Meyveden dolayı olacağını düşünmüyorum çünkü bozulan gıdalara genelde yaklaşmıyorlar.

Yeni bir eş alabilirsiniz yanına. Kuluçka döneminde kimi dişi kafese yeni gelen erkeği kabul etmeye bilir. İyi gözlemlemen gerekiyor. Bu süreçte bol mama ve vitaminle destek sağlamalısın kuşuna.
 
Üst Alt