Muhabbet kuşumun kanadı havada duruyor

gmzedmr

iyikus.com Üyesi
merhaba. muhabbet kusumun bir kanadı havada salıyorum ucuyo ama hemen geri dusuyor Ve samkı ucmaya korkıuyor. Ne olmus olabilir

Ekli dosyalar

• 1611340324504..jpg
    1611340324504..jpg
    767.2 KB · Görüntüleme: 10
İncinmiş olabilir ya da kanlı tüy kökleri olabilir. Canı acıdığından sağlıklı performans veremeyebilir.

Oyla 0
peki ne yapmalıyım. Uyku uyuyamıyorum her an birşey olur ölür diye nasıl duzeltebilirim bu durumu

Oyla 0
Ne süredir böyle?
İncinmiş ise bir kaç gün beklemek lazım düzelmesi için. Bu sürede kafesten çıkartılmaz. Eğer ellinize aldığınızda rahatsız oluyorsa o bölgeye dokunulduğunda, veteriner kontrolü gerekebilir.

Oyla 0
Hiç halsiz değil. ötmesinde falan hiç sorun yok. tüylerini dökmek icin elime aldıhımda ekstra verdiği bir tepki de yok. Yakınımda kuslara bakan veteriner hcc yok o yuzden size yazmaj istedm

Oyla 0
Birkaç gündr böyle ben yeni farkettm en azından. ucmasında falan sorun yoktu aslında önceden. Bende bir tane daha var bu cins o gayet nrmal

Oyla 0
inceler misiniz?

Muhtemelen hafif bir incinme durumu var. Bir kaç gün uçurmayınız ve d+ b ve kalsiyum içeren katkılar veriniz.

Oyla 0
son birşey sormak istiyorum. Bu gibi durumda kuşların ölme gibi durumları söz konusu olabiliyomu

Oyla 0
Kanadı bozuk olan erkek, diğer kuş dişi. Maşallah çok tatlılar.

Oyla 0
Aaaaa kuscum beni kandırmıs :) Ben onu kız sanıyorummm :( Bunun içinde teşekkr ederm :) Vitaminlerle duzelir umarım video atamadım burdan ama bir vetenirle knustm video attm bakteri hastası dedi salmonella dedii

Oyla 0
Aaaaa kuscum beni kandırmıs :) Ben onu kız sanıyorummm :( Bunun içinde teşekkr ederm :) Vitaminlerle duzelir umarım video atamadım burdan ama bir vetenirle knustm video attm bakteri hastası dedi salmonella dedii
Kanat tutulmaları evet bazen bakteri kaynaklı olabilir ama bir bakışta anlaşılır bir durum değildir. 3-5 güne düzelmez ise kanadı kontrol gerektirebilir. En azından bu hafta sonunu atlatınız. Birde tünekler için düz ahşap kullanın. Kumlu tünekler ayak yara ve mantarı oluşumuna katkı sağlarlar.

Oyla 0
Dzelmezse veterinere götürcem zaten içim hc rahat değl dakıka bası kontrl ediyorm :) Cok teşekkr ederm bilgiler içiin.

Oyla 0
incinme olabilir.evet kuş erkek.yanındaki dişi.- güne geçmesse tekrar yazın

Oyla 0