Muhabbet kuşumun sorunu

Muhabbetkusu

iyikus.com Üyesi
Muhabbet kuşum yaz ayında agustosda galiba mantar olmuştu.gaga kenarinda beyaz kucuk sey vardi.vazelinle gecdi.sonra ama ara ara yine boyle seyler gordum biraz.Yani gagasinin ustunde top gibi kucuk beyaz sey vsrdi ama bu vazelin surdugum anda dustü boyle yem gibi anlamadim.elma sirkesiyle kafesi desenfekte etmeye calisiyordum.eskiden ama su an oyrendim elma sirkezi zararliymis.hem suda hem icme suyunda.sonra disi kusum arada kafasini salliyordu ama kusmuyordu.bende 2 gun once kekikli su yaptım.bu gün gormedim?bakalım ama bu hareketi farkli sebeblerden ola da bilir dimi?birde kuyrugunu sallamasi var solunum problemimi acaba?Kafa sallayip kusmamayi bu gun gormedim bakalim. Bir kez gece isigi acmistim ses geliyordu nefes alma sesi disi kusumdan cocuk sesi gibi.korkudanmi yapmisti bilemedim ama.Erkek kuslada ayrilar.guzel gidiyodu ama erkek disiyi kanatti sonra ayirdim sonrada disi kusun problemleri geldi.ve bir ara 2 3 haftadir ayni kafesteydiler.1 hafta ayni oldular 15 gun sonra 2 hafta beraber oldular her gun bir saat felan.ama su an endiseleniyorum.erkege gecmesin.disi de problem varmi sizce?

Merhaba, kafa sallaması, kusması bir çok nedenle olabilir. Kısa bir video ekleyebilirseniz bu hareketler olduğunda daha sağlıklı yorum yapabiliriz.
Bahsettiğiniz belirtiler solunum problemini anımsatıyor.

Oyla 0
Merhaba, kafa sallaması, kusması bir çok nedenle olabilir. Kısa bir video ekleyebilirseniz bu hareketler olduğunda daha sağlıklı yorum yapabiliriz.
Bahsettiğiniz belirtiler solunum problemini anımsatıyor.
Merhaba kusmuyor sadece kafasini salliyor 2 gundur bu hareketi yaptigini gormedim galiba kekikli su iyi geldi?

Oyla 0