Muhabbet Kuşumun Tüyleri Çıkmıyor

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ebrar
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Ebrar

Yeni Üye
Merhaba 3,4 ay önce petshop dan bebek kuş aldım. Ama ne yazıkki kuşum hala uçamıyor kuyruk tüyleri çok sert çıkıyor uzamıyor ve kendisi koparıyor. Koparırken de kanıyor. Sürekli duş aldırıyorum. Vitamin de veriyorum. Ama düzelmiyor ne yapmam lazım

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 10
  • image.jpg
    image.jpg
    869.9 KB · Görüntüleme: 10
Aynı sorun benim kuşumdada var. Kanatları ve kuyruğu kısa uçamıyor. 1 haftadır bende. Yardımcı olabilecek arkadaşlar yardım eder misiniz bize

Oyla 0
Aynı sorun benim kuşumdada var. Kanatları ve kuyruğu kısa uçamıyor. 1 haftadır bende. Yardımcı olabilecek arkadaşlar yardım eder misiniz bize
Artık uçmasını istiyorum aslında kendisi de çok istiyor. Bu durum beni çok üzmeye başladı çok da alıştım. Petshopa sorduğumda ölür büyük ihtimal dedi yani yedavisi yok dedi. Yine de sormak istedim

Oyla 0
Merhaba, kuşunuz çok bebek sayılmaz. 4 ay civarı gibi görünüyor ve tüy sorunu var. Tüyü atlatmış bir kuşun tüylerinin çıkması gerekirdi bu evrede. Yine de emin olmak için gerekli b vitamin takviyelerini yapın.

Oyla 0
Artık uçmasını istiyorum aslında kendisi de çok istiyor. Bu durum beni çok üzmeye başladı çok da alıştım. Petshopa sorduğumda ölür büyük ihtimal dedi yani yedavisi yok dedi. Yine de sormak istedim
Ya bende çok üzüldüm şimdi. Umarım iyileşirler benimkisinde kanatları kısa kuyruğu kısa hiç havalanamıyor nerdeyse. Yerden 3 4 parmak yukarı çıkıp düşüyor hemen

Oyla 0
Merhaba, kuşunuz çok bebek sayılmaz. 4 ay civarı gibi görünüyor ve tüy sorunu var. Tüyü atlatmış bir kuşun tüylerinin çıkması gerekirdi bu evrede. Yine de emin olmak için gerekli b vitamin takviyelerini yapın.
Kullandığım 1 tane vitamin var . Ne kullanmam gerekiyor bilmiyorum.

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 3
Oyla 0
Tüy için benim en verim aldığım ürün tolyamin forte, röhnfried bt, quiko bio'dur. Bu üçünü de önerebilirim. Fiyatları fazla gelirse eğer bölünmüş olarak satılan paketlemeleri mevcut.

Oyla 0
İnş sizede çok geçmiş olsun hemen vitaminlerimizi kullanalım iyi haberlerini veririz umarım birbirimize
inşallah?

Oyla 0