Muhabbet Kuşumun Yaşı Kaç

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Senabet
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Senabet

Yeni Üye
49392704-CEF9-4661-9693-7C6DF542BC6D.jpeg4970AD9B-6199-4E24-BAF3-E76C03C89678.jpegD8B7A6E8-AB77-4E49-989C-14FBA6A7142C.jpegannemgilin arkadaşı kuşa biz bakamıyoruz evde kediyle olmuyor diyip bize vermişler 3,4 ay önce bende şehir dışındaydım hatta şehir dışında aldığım kuşu sizlere atmıştım.Şimdi merak ettiğim iki konu var bu çocuk kaç yaşındadır bir de gagasına ne olmuş ne yapmalıyım bir de çok yabani insan sevmiyor :( ele alıştırmak için onu ürkütmeden ne yapabilirim

doğanay abiye katılıyorum kızışmış bir dişi yaşı da 2-3 civarlarındadır

Oyla 0
Ben de bugun duz beyaz bir kus aldim goz cevresinde beyaz bi hare var.bana 6 7 aylik erkek dediler.resim yukleyemiyorum boyut buyuk diyor.nasil resim atabilirim

Oyla 0
Ben de bugun duz beyaz bir kus aldim goz cevresinde beyaz bi hare var.bana 6 7 aylik erkek dediler.resim yukleyemiyorum boyut buyuk diyor.nasil resim atabilirim
Ekran görüntüsü çekip yükleyebilirsiniz. Ya da hizliresim.com adresine yükleyerek altında bulunan paylaşım linkini kopyalayıp buraya yapıştırabilirsiniz.

Oyla 0
Ayaklarinda yani tek ayaginda boyle sari kabarma var mantar mi bu acaba.birde 7 8 aylik kus insana alisip egitilebilir mi?oglum icin aldim

Ekli dosyalar

• 20201130_003045.jpg
    20201130_003045.jpg
    609.4 KB · Görüntüleme: 6
Oyla 0
Aykut bey, fotoğraflarınız bulanık malesef. Net değil...

Yetişkin bir kuşu da elbette eğitebilirsiniz fakat kesinlikle yavru kuş kadar kolay olmayacaktır. Zor bir süreç. 2 ay civarı almanız daha sağlıklı olurdu eğitim için.

Oyla 0
Sagolun tesekkur ederim.peki ayagi mantar olabilir mi.cevremdekiler gagasi soyulmus ayagi hasta degistir dediler ama ben kiyamiyorum

Oyla 0
Sagolun tesekkur ederim.peki ayagi mantar olabilir mi.cevremdekiler gagasi soyulmus ayagi hasta degistir dediler ama ben kiyamiyorum
Gagasıyla alakalı bir problem göremedim. Ayak konusunda da daha net fotoğraf atmanız lazım önveden de söylediğim gibi... Kuşunuzu hangi amaçla aldığınız önemli. Eğer daha önce de belirttiğiniz gibi eğitmek için aldıysanız, sizin için zorlu bir süreç olabilir. Bu konuda ileride sorun yaşamamak adına değiştirebilirsiniz yavru bir kuşla.

İyi düşünün lütfen...

Oyla 0
Merhaba gözlerini net görmem gerekiyor. Bu şekilde 2 yaş civarı gibi geldi

Oyla 0