Muhabbet Kuşumun Yaşı Ve Cinsiyeti Nedir?

Senabet

Yeni Üye
Merhaba bugün kuş aldık yavru olduğunu söyledi bebek olduğu da aslında bariz belli uçamıyor daha ayaklarını zor toparlıyor fakat ben emin olmak istiyorum bebek olduğuna cinsiyetine erkek dedi bunun için de emin olmak istiyorum daha sonra bakımı konusunda bilgi almak istiyorum.Baktığım ilk kuş değil ama ben hep yetişkin kuş baktım hiç uçamayan bebek kuş bakmadım

Moderatörün son düzenlenenleri:

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Maşallah çok sevimli, güzel bir mutasyon. Kuş dedikleri gibi yavru. Cinsiyeti anlayabilmem için güç ışığında yüzü bize dönük bir fotoğrafa ihtiyacım var. Burun deliklerini net görmem lazım.

Oyla 0

GüzelKuş

Veteran
Merhaba bugün kuş aldık yavru olduğunu söyledi bebek olduğu da aslında bariz belli uçamıyor daha ayaklarını zor toparlıyor fakat ben emin olmak istiyorum bebek olduğuna cinsiyetine erkek dedi bunun için de emin olmak istiyorum daha sonra bakımı konusunda bilgi almak istiyorum.Baktığım ilk kuş değil ama ben hep yetişkin kuş baktım hiç uçamayan bebek kuş bakmadımEkli dosyayı görüntüle 8553
Çok güzel bir kuş. Sizin ile uzun sağlıklı bir ömrü olur inşallah.

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Flash her zaman yanıltıyor. Gün ışığı ya da yine aynı duruşta flashsız çekebilir misiniz. Erkek gibi görünüyor.

Oyla 0

ngzelll

iyikus.com Üyesi
Arkadaşlar kuşumun cinsiyeti türü nedir yardımcı olabilir misiniz bana albino diye vermişlerdi ama değil galiba bilmiyorum

Oyla 0