Muhabbet kuşunun ağzında beyazlık çıktı

Fotoğrafta gözükmemiş olabilir ama dilinin ucunda beyaz kabarıklık var . Kafasını sürekli sağa sola sallıyor . Gagasını demirlere sürtüyor . Mantar olabilir mi dilindeki beyazlık ?

Oyla 0
kuş o hareketi ne zamandır yapıyor, dildeki beyazlığı ne zaman farkettiniz, o beyazlık dil derisinin üstünde kitle gibi mi yoksa derinin içinde gibi mi duruyor?

bir de dışkıların net fotosunu atmanız mümkün mü?
O hareketi dünden beri yapıyor bugün pek yaptığını görmedim çok az yaptı . Dildeki beyazlığı da dün farkettik sürekli kafasını sallayınca boğazına bişey takıldığını düşündük ağzına baktık gördük . Üstünde kabarcık gibi duruyor . Tabi dünkü dışkı fotosu vardı atayım . Şimdi iç yulaf koymuştum yemliğe çok seviyor yiyor . 932F3DB0-B340-4069-9016-82E9A966E3AE.jpeg

Oyla 0
O hareketi dünden beri yapıyor bugün pek yaptığını görmedim çok az yaptı . Dildeki beyazlığı da dün farkettik sürekli kafasını sallayınca boğazına bişey takıldığını düşündük ağzına baktık gördük . Üstünde kabarcık gibi duruyor . Tabi dünkü dışkı fotosu vardı atayım . Şimdi iç yulaf koymuştum yemliğe çok seviyor yiyor . Ekli dosyayı görüntüle 15822

bu durumda endişe etmenize gerek yok bence, bikaç gün takip edin devam ederse yazarsınız.

Oyla 0
Bir ilaç değil ancak bazi çaylar bu tip şeylere iyi gelebilir. Örneğin kekik, rezene gibi

Oyla 0