Naturelife Super Feed Mix İnceleme

Hobici

Forum Sakini
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır Naturelife Super Feed Mix mama katkısını kullanmaktayım. Ufak bir inceleme yazısı hazırlayayım dedim.

naturelife-super-feed-mix-mama-katkisi-200gr-kcm17282394-1-b9961bec829e4c368dac5a45b86e07fa.jpg
NatureLife Super Feed Mix Mama Katkısı

Naturelife Super Feed Mix mama katkısı 25 çeşit tahıl ve 19 çeşit faydalı bitkilerin işlenmiş halinden oluşan, %100 tamamen doğal bir üründür.

Naturelife Super Feed Mix özellikle doğa ve kafes kuşları için hazırlanan mamalara, mama katkısı olarak geliştirilip üretilmiştir. Naturelife Super Feed Mix mama katkısı tatlandırıcı veya aroma verici kimyasallar içermeyen, %100 tamamen doğal bir üründür. 25 çeşit tahıl ve 19 çeşit faydalı bitkilerin işlenmiş halinden oluşmaktadır. Tamamen doğal Omega 3 , 6 ve 9, protein ve karbonhidrat içeren tahılların dengeli karışımı sayesinde hazırladığımız mamaların besin değerini yükseltmekte, daha sağlıklı yavru gelişimi sağlamaktadır.

Naturelife Super Feed Mix mama katkısı sayesinde yavrular 4-5 gün erken yeme düşüyor. İçeriğinde bulunan lif yapıcı tahıllar sayesinde yavrulardaki kaslı yapı rahatlıkla gözlemlenebilir, yavrular kaslı ve güçlü gelişiyor. İçeriğinde bulunan faydalı bitkiler sayesinde kuşlarımızın bağışıklık sistemi güçleniyor, hastalıklara karşı dirençleri artıyor.

En İyisi Olmak İçin Tasarlandı ve En İnce Ayrıntılara Kadar Düşündü…

Kullanma Talimatı:

Tüm doğa ve kafes kuşları için hazırlanan takviye mamalarda yıl boyunca her gün kullanılır.100gr mamaya 1 ölçek Feed Mix ilave edilir.Homojen dağılması için iyi karışırılır.

İçindekiler: Lathyrus sativus(mürdümük bitkisi), Avena Sativa(beyaz yulaf), Vigna radiata(Maş fasulyesi), Vicia sativa(fiğ),Cannabis sativa(hint keneviri), Oryza sativa(asya pirinci), Pisum sativum(bezelye), Lens culinaris(mercimek), Birassica napus(kanola), Fagopyrum esculentum(karabuğday), Helianthus annuus(ayçiçeği), Cicer arietinum(nohut), Gliycine max(soya), Hordeum vulgara(Arpa), Salvia hispanica(salva cinsine bağlı bir bitki), Amaranthus retroflexus(Kaba Tüylü Solmaz Çiçek), Eragrostis tef(teff otu), Chenopodium quinoa(kinoa), Linumusitatissimum(keten tohumu), Zea mays indurata(kavuzlu mısır), Zeamays amylacea((unlu mısır), Sorghum bicolor(sorgum darısı), Panicum niliaceum(darı), Pennisetum glaucum(İnci darısı), Carthhamus tincrous(Aspir), Origanum Vulgare(keklik otu), Urtica(Isırgan), Rumeok patiente(labada), Malva slyvestris(büyük ebegümeci), Petroselinum sativum(maydonoz), Taraxacum officinale(karahindiba), Nigella sativa(çörekotu), Tilia cordata(küçük yapraklı hamur), Ceratonia siliqua(keçiboynuzu), Ocimum basilicum(fesleğen), Apis mellifica(bal arısı), Cinnamomum verum(tarçın), Zingibero officinale(zencefil), Eruca sativa(roka), Pimpinella anisum(anason), Foeniculum vulgare(rezene), Curcuma longa(zerdeçal), Vanilla planifolia(düz yapraklı vanilya), Moringa oleifera(moringa)

Yorumum:
Yemlerine zeytinyağı kattıktan sonra üzerine serpip o şekilde veriyorum. Açıkçası faydasını gördüm diyebilirim. Zaten içindekilerden de belli ediyor.

Ellerinize sağlık 🙂 Yemlerine ne kadar zeytinyağı katıp ne kadar serpiyorsunuz 🙂

Geri