Ne oluyor?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Bay kuş
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Bay kuş

iyikus.com Üyesi
Benim kuşlarım birbirlerinin ağızlarına kusuyorlar bu neyin işareti? Alalı bir ay oldu. Ama yetişkinler pet shop' cu daha önce çok yavru verdiler dedi.

Benim kuşlarım birbirlerinin ağızlarına kusuyorlar bu neyin işareti? Alalı bir ay oldu. Ama yetişkinler pet shop' cu daha önce çok yavru verdiler dedi.
Bu çok güzel bir şey. Kuşlarının birbiriyle iyi anlaştığının işaretidir. Güzel bir şey yani. Endişelenmene gerek yok.

Oyla 0
Çözüm
Bilerek alışsınlar diye yavruluğa dal darı falan koyuyorum bazen. Zaten ikisinin yavruluğa birlikte girdiğinide gördüm. Youtubeden bir kaç kuş cıvıltısı açtımmı doğru yuvalığa :) :)

Oyla 0
Süper gözünüz aydın. Umarım tez zamanda bebekleri olur.
Benimkilerde de baş kaşıma var, yem kusma var. Birlikte yuvalığa da giriyorlar. Hatta dişim talaşları atmaya başladı. Dişimin ceresi kahverengileşti, erkeğim zaten sürekli kızgın. Ama çiftleşmiyorlar. Geçen gün ben okuldayken babam çiftleştiklerini gördüğünü söyledi ama pek inanasım gelmedi. Çünkü erkeğim ayak atınca dişi kaçıyor. Anlayamadım valla nasıl çiftleşecek bunlar. Artık dişi naz mı yapıyor ne yapıyor anlayamadım. Allah sonumu hayır etsin.

Oyla 0