Nekton Ürünlerini İnceledim

Taha Aktaş

Yönetici
Moderatör
Merhaba arkadaşlar.Bugün sizlere aslında beğendiğim ama fiyatlarının biraz pahalı olduğunu düşündüğüm Nekton ürünlerini inceleyeceğim.Umarım faydalı olur.

1)Nekton-S
İlk ürünümüz Nekton'un multivitamini.İçeriği benim hoşuma gitti.18 adet aminoasit içermesi gerçekten harika .İki yol öncesinde Nekton-S kullanmıştım ve memnun da kalmıştım.Eğer multivitamin almak isterseniz göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyorum.Tabi daha iyileri de mevcut.
1609751287086.png

NEKTON S Multivitamin olarak kuşların ihtiyacı olan 13 vitamin, 6 mineral ve elementler, 18 aminoasitlerle dolu bir üründür. Vitaminler, mineraller ve aminoasitler kuşların sağlığı için gerekli olup, metabolizmalarının düzenli çalışmasını sağlar.

Bileşim:
Dekstroz, kalsiyum karbonat, silisik asit.

Kg başına besin katkı maddeleri:
6.600.000 IU A vitamini, 10.000 IU D3 vitamini, 6.665 mg E vitamini (DL-alfa-tokoferol asetat), 670 mg B1 vitamini (tiamin hidroklorür), 1.680 mg B2 vitamini (riboflavin), 3.300 mg kalsiyum-D pantotenat, 10.000 mg niasinamid, 670 mg B6 vitamini (piridoksin hidroklorür), 225 mg folik asit, 2.000 μg B12 vitamini (siyanocobalamin), 16.670 mg C vitamini (askorbik asit), 1.330 mg K3 vitamini (menadion-sodiumbisülfit), 30.000 μg biotin , 3.000 mg demir (demir (II) -sülfat, monohidrat), 1.220 mg çinko (çinko sülfat, monohidrat), 1.250 mg manganez (manganez (II) -oksit), 250 mg bakır (bakır (II) -sülfat, pentahidrat) , 100 mg iyot (kalsiyum iyodat, susuz).

UYARILAR:Vitamin d2 ile veya d2 vitaminini yüksek oranda barındıran gıdalarla kullanmayınız.

2)Nekton-E
Gelelim Nekton-E ye.Biliyorsunuz ki e vitamini üreme için kullanılıyor.Yani tek kuş besleyenler için çok ta gerekli değil.Ama üretim hanesi olanlar için gerekli ürünlerin başında geliyor.Çok bilindik olan Ferti-Vit 'ten daha fazla e vitamini içeriyor ama Fert-Vit'te bir tek e vitamini yok,diğer vitaminlerden de var.Yani sonuç olarak bir E vitamini almak isterseniz Nekton-E alabilirsiniz.Pişman olmazsınız.Yakın çevremde kullanıp çok memnun kalanlar var.
1609752719775.png
Nekton -E kullanim Talimatları ( Köpekler ve kediler hariç ) kuşlar ve evcil hayvanlar için E vitamini destekl eyici ek yardimci NEKTON E; Nekton E takviyesi, kuşların kızışmalarını sağlar ve doğurganlıklarını arttırarak daha iyi sonuçlar elde edilmesini sağlar. Yumurtaların doluluk oranlarından artma sağlar.

Üretimi destekler, kuşlarda BÖBREKLERİNİ ve KARACİĞERLERİNİ korur.

2 amino asit içerir.

Bileşim:

Dekstroz, silisik asit.

50.000 mg E vitamini.

3)Nekton B-Complex
Bu ürünümüz de yüksek miktarlarda B vitamini içeriyor yani genellikle tüy dönemlerinde kullanılıyor.Lakin eğer B vitamini kullanacaksanız bir alttaki ürünü öneririm.Buda iyidir ama B7(Biotin) tüy dönemlerinde çok büyük etki yapıyor.
1609755220094.png
NEKTON-B-Komplex eksiklik durumlarını onarır, sinir dokusu üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir ve protein, yağ ve karbonhidrat metabolizmasının düzenlenmesini optimize eder.

Temel B vitaminlerinin eksikliği, sinir bozuklukları (başın bükülmesi), artan sinirlilik, koordinasyonsuz hareket veya spazmlar gibi birçok sağlık bozukluğunda belirgin hale gelir. Anormal cilt değişiklikleri ve büyüme bozuklukları da B vitamini eksikliğini gösterebilir.

Örneğin hayvanlar stresli veya hasta olduklarında ve ayrıca hayvanların antibiyotikler veya sülfonamidlerle tedavi edilmesi gerektiğinde, kuşların B vitaminine olan ihtiyacı artmaktadır.

Bileşim:
Dekstroz, silisik asit.

1.500 mg B1 vitamini (tiamin hidroklorür), 3.400 mg B2 vitamini (riboflavin), 30.000 mg niasinamid, 10.000 mg pantotenik asit (kalsiyum-D pantotenat), 3.400 mg B6 vitamini (piridoksin hidroklorür), 8.400 μg B12 vitamini (siyanokobalamin), 6.000 mg folik asit.

4)Nekton Biotin
Evet gelelim Nekton Biotin'e.Genel anlamda benim en çok beğendiğim ürünlerden bir tanesi.B vitamini kullanılacaksa öneriyorum.Aslında biraz da şu Versele Laga'nın meşhur üçlüsü gibi.:)Örneğin Ferti-Vit E vitamini için kullanılan bir ürün.Ama diğer vitaminlerden de eklemişler.İleride denemek istiyorum.Tabi buna alternatif isterseniz Med Tollyamin Forte,Bt Amin Forte gibi ürünlerde mevcut.
1609755759108.png
NEKTON-Biotin, pürüzsüz bir tüy dökümü sürecini ve tüy yenilenmesini destekler. NEKTON-Biotin tüm temel vitaminleri, amino asitleri, mineralleri, eser elementleri ve 200.000 µg biotin / kg içerir. NEKTON-Biotin, kuşlara pürüzsüz ve parlak bir tüy verir.

Nekton-BIO içerisinde bulunan 18 adet serbest aminoasitler kanatlılar için gerekli proteinleri oluşturmakta, tüy oluşumu üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. Aminoasitlerin yanında çok yüksek (metionin arginin, lizin), A vitamini, E vitamini ve Biyotin içermektedir. Ayrıca Nekton BIO da kanatlılar için gerekli diğer 10 vitamin, 6 eser elementi, kalsiyum ve diğer yapı taşlarını içermektedir.

18 amino asit içerir.

Bileşim:

Dekstroz, silisik asit, kalsiyum Karbonat.

Besin katkı maddeleri kg başına:
6.600.000 IU A vitamini, 10.000 IU Vitamin D3, 20.160 mg E vitamini, 670 mg B1 vitamini (tiamin hidroklorür),
1.680 mg B2 vitamini (riboflavin), 3.330 mg pantotenik asit (kalsiyum-D pantotenat), 10.000 mg niasinamid,
670 mg B6 vitamini (piridoksin hidroklorür), 225 mg folik asit, 2.000 μg B12 vitamini (siyanocobalamin),
16.670 mg C vitamini (askorbik asit), 1.333 mg K3 vitamini (menadion-sodiumbisülfit), 200.000 μg Biotin,
3.000 mg demir (demirli (II) -sülfat, monohidrat), 1.220 mg çinko (çinko sülfat, monohidrat), 1.250 mg manganez (manganez (II) -oksit), 250 mg bakır (bakır (II) -sülfat, pentahidrat), 100 mg iyot (kalsiyum iyodat, susuz).

5)Nekton Biotic-Bird
Nekton Biotic-Bird probiyotiktir.Bu ürün hakkında söyleyebileceğim iki şey var.Birincisi 1 adet mikroorganizma içermesi eksi bir yön olarak değerlendirilebilir.İkincisi de piyasada çok daha fazla kendini kanıtlamış ürünler varken(Entrobac,Oro-Dıgest,Probi-Zyme) bu ürünü kullanılmasının çok da lüzumu olacağını düşünmüyorum.
1609756227810.png
NEKTON-Biotic-Bird, tüm kuş türleri için probiyotik bir tamamlayıcıdır. İçerdiği probiyotik bakteriler, kuşların taramalarında ve bağırsaklarında gıdanın enzimatik sindirimini destekler. Fruktanlar ve mannan-oligosakkaritler gibi prebiyotik bileşenler, sürünen ve bağırsak florasının doğal ve sağlıklı bir bileşimini destekler. NEKTON-Biotic-Bird hazımsızlığa yardımcı olur ve antibiyotik tedavisinden sonra yenilenmeyi hızlandırır.

NEKTON-Biotic-Bird, kanatlı üzerindeki aşırı yüke karşı koymak için stresli durumlara (örneğin ulaşım ve fuarlar) hazırlanmak için de verilebilir.

Bacillus subtilis'in olumlu etkileri çok sayıda çalışmada analiz edilmiş ve bilimsel olarak kanıtlanmıştır. NEKTON-Biotic-Bird'deki prebiyotik bileşenler aynı zamanda bağırsak florasının bileşimi üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir ve böylelikle besinlerin optimal sindirimi sağlanır. Fruktanların yanı sıra NEKTON-Biotic-Bird, pozitif bağırsak bakterilerinin büyümesini teşvik ettiği ve ayrıca zararlı maddeleri doğal bir şekilde bağlayarak bağışıklık sistemini rahatlattığı kanıtlanmış bir mannan-oligosakkarit ve beta-glukan karışımı içerir. Böylece NEKTON-Biotic-Bird, sağlıklı bir bağırsak florası oluşturarak hazımsızlığa yardımcı olabilir ve ayrıca organizmayı detoksifiye ederek etki gösterir.

Bileşim:
Dekstroz, bitkisel kökenli türevler, mannan-Oligosakkarit (prebiyotik etkilerle), Kudüs enginarı, mineraller.

Analiz Değerleri:
Ham protein: 1,30%
Ham yağ: 0,00%
Ham selüloz: 5,00%
Ham kül: 0,20%
Nem: 14,00%

Zooteknik katkı maddeleri:
Bacillus subtilis C-3102, minimum 1 * 10 11 CFU / kg

6)Nekton Calcium-Plus
Bu ürünümüzde kalsiyum-magnezyum takviyesi için kullanılıyor.Şahsen benim hoşuma giden bir ürün oldu.Çok bilindik olan Calcı-Lux 'tan daha fazla kalsiyum içeriyor hatta ayrı yeten magnezyum da içeriyor.Bu durumda kullanılabilecek ürünlerin başında yer alıyor.Eğer böyle bir takviye alacaksanız listenizin ilk sıralarında yer alması gerektiği düşüncesindeyim.
1609759589920.png

NEKTON-Kalsiyum-Plus, organik kalsiyum ve magnezyumun yanı sıra yüksek kaliteli B vitaminleri içerir.Organik kalsiyum ve magnezyum çok iyi ve hızlı bir şekilde emilir ve özellikle ıslahı desteklemek ve kalsiyum eksikliklerini gidermek için uygundur.

Magnezyum ile kombinasyon halinde kalsiyum, etkileşimleri ve magnezyum eksikliği gibi sonuçlarını önler. NEKTON Kalsiyum-Plus, sinirler üzerinde olumlu etkisi olan B vitaminleri ile ilave zenginleştirme sayesinde dengeli üreme sağlar ve beslenme yetersizliği semptomlarını telafi eder.

Bileşim:
kalsiyum laktat, dekstroz, magnezyum laktat.

Analitik bileşenler:
Ca% 7.5, Mg% 1.8.

1.500 mg B1 vitamini (tiamin hidroklorür), 3.400 mg B6 vitamini (piridoksin hidroklorür).

7)Nekton MSA
Bu ürünümüzde ağırlıklı olarak D3 vitamini içermekle beraber çeşitli mineralleri de barındırıyor.Yumurta kabuğu oluşumunda ciddi etkisi vardır.Güneş ışığı görmeyen kuşlarda çeşitli sorunlara yer açıyor.Eğer böyle bir sıkıntınız varsa kullanabilirsiniz.
1609763800844.png
NEKTON-MSA, D3 vitamini, ana / eser elementler ve amino asitlerle desteklenen yüksek kaliteli bir mineral karışımıdır. NEKTON-MSA, metabolizmayı ve kemikleri destekler ve güçlendirir, raşitizmi önler, mineral dönüşümünü aktive eder ve kalsiyum eksikliğinden kaynaklanan hasarı telafi etmeye yardımcı olur. NEKTON-MSA, üreme / yetiştirmede artan mineral ihtiyacını karşılar, emilim bozukluğuna karşı korur, enfeksiyona karşı savunmayı artırır ve kuşlarda kırılgan yumurtaları önler. NEKTON-MSA, genç hayvanlarda kemik yapılarının iyi gelişmesini destekler. Vitamin ve mineral eksikliğinden kaynaklanan daha sonraki hastalıkları önlemek için özellikle hayvanlarınız için önemlidir
Bu katkı yem temel yemlere kıyasla daha yüksek oranlarda Vitamin D ve eser elementler içerdiğinden dolayı evcil hayvanlara günlük 5% oranda verilmelidir.

2 amino asit içerir.

Bileşim:

Dikalsiyum fosfat, silisik asit

Analitik bileşenler:
Ca% 26.1, P% 19.6.

10.000 IU vitamin D3, 3.000 mg demir (demir (II) -sülfat, monohidrat), 1.220 mg çinko (çinko sülfat, monohidrat),
1.255 mg manganez (manganez (II) -oksit), 250 mg (bakır (II) -sülfat, pentahidrat), 100 mg iyot (kalsiyum iyodat, susuz).

8)Nekton Q
Bu ürünümüz de hem Karaciğer temizleyici işlevini görüyor hemde ilaç tedavilerinden üstesinden gelmeye yardımcı olmak için çoklu vitamin bileşiği olarak geçiyor.Yani antibiyotik öncesi-sonrasında verilecek en uygun ürünlerden bir tanesi.
1609764491013.png
NEKTON-Q, ilaç tedavilerinin etkileriyle, özellikle antibiyotik ve sülfonamidlerle yapılan enjeksiyon tedavileri ve hepsinden önemlisi hayvanın organ ve dokularındaki kanamalarla başa çıkmada kuşun vücudunu destekler. NEKTON-Q, antikor üretimini artırarak, epitel dokusunu olumlu yönde etkileyerek, dolaşımı stabilize ederek ve kan pıhtılaşmasını iyileştirerek (özellikle antibiyotik tedavilerinde önemlidir) enfeksiyonlara karşı savunmayı teşvik eder.

Bir "epitel koruyucu vitamin" olarak, A vitamini, artan antikor üretiminin bir sonucu olarak çeşitli hücre yapılarının işlevselliğini ve enfeksiyon savunmasını geliştirir. E Vitamini, hücre zarları için koruma, düzenli bir enerji metabolizması ve sağlam bir bağışıklık sistemi sağlar. Kan pıhtılaşma sisteminin işlevselliğini korumak için K vitamini. Ara metabolik döngü için çok önemli olan diğer vitaminler, eser elementler ve amino asitler dengeli bir oranda yer alır.

2 amino asit içerir.

Bileşim:

Dekstroz, silisik asit

6.600.000 IU A vitamini, 10.000 IU D3 vitamini, 6.665 mg E vitamini, 670 mg B1 vitamini (tiamin hidroklorür),
1.680 mg B2 vitamini (riboflavin), 3.330 mg pantotenik asit (kalsiyum-D pantotenat), 10.000 mg niasinamid,
670 mg B6 vitamini (piridoksin hidroklorür), 224 mg folik asit, 2.000 μg B12 vitamini (siyanocobalamin),
16.670 mg C vitamini (askorbik asit), 6.330 mg K3 vitamini (menadion-sodiumbisülfit), 30.000 μg biotin,
1.190 mg manganez (manganez (II) -oksit), 1.160 mg çinko (çinko sülfat, monohidrat), 240 mg bakır (bakır (II) -sülfat, pentahidrat), 2.860 mg demir (demir (II) -sülfat, monohidrat), 95 mg iyot (kalsiyum iyodat, susuz).

9)Nekton Tonic-K
Aslında ben bu ürünün tam olarak amacını anlayamadım ama sanırım çeşitli durumlarda(hastalık,stres,tüy dönemi) yapılabilecek en hızlı ve en dolu bir şekilde takviye yapılması amaçlanmış.İçeriğinde 60 adet vitamin ve mineral içermesi gerçekten dolu bir ürün olduğunu bize gösteriyor.Kesin alırım diyemeyeceğim ama kafamda bulunmasının iyi olduğunu söyleyebilirim.
1609765448180.png
NEKTON-Tonik ürünleri özellikle, tamamen açık halde bulunan ve böylece sindirim organları üzerinde herhangi bir zorlanma olmaksızın, uygulandıktan hemen sonra vücuda sunulan 60 elementin tümü ile karakterize edilir. Hastalıklara, strese, deri değiştirmeye, üremeye, yeni ilavelere veya taşımaya alışmaya yardımcı olur. NEKTON-Tonik, gerekirse bir süre tam yem olarak da verilebilir.
NEKTON-Tonik, genellikle hasta ve zayıf hayvanlara gerekli besinleri sağlamanın ve böylece hızlı bir iyileşme elde etmenin tek yolu.

İçerdiği 60 besin ve madde, vücudun yutulan gücü hemen kullanmasını ve yiyecek geliştirmesini garanti eder. NEKTON-Tonik bileşiklerdeki dengeli madde kombinasyonu, hayvanların vücut fonksiyonlarını düzenlemek için gerekli olan endojen enzimleri ve hormonları üretmesini sağlar.

39.600 IU A vitamini, 2.570 IU D3 vitamini, 40 mg E vitamini,
24 mg B1 vitamini (tiamin hidroklorür), 27 mg B2 vitamini (riboflavin), 20 mg pantotenik asit (kalsiyum-D pantotenat), 60 mg niasinamid ,
17 mg B6 vitamini (piridoksin hidroklorür), 1.3 mg folik asit, 2,350 μg B12 vitamini (siyanocobalamin),
200 mg C vitamini (askorbik asit), 8 mg K3 vitamini (menadion-sodyum bisülfit), 10,230 μg biotin, 100 mg kolin Klorür, 33 mg demir (demir içeren (II) -sülfat, monohidrat), 4.8 mg çinko (çinko sülfat, monohidrat),
8.3 mg bakır (bakır (II) -sülfat, pentahidrat), 7 mg manganez (manganez (II) -sülfat ).

10)Nekton Baby Bird
Bu ürünümüz de el besleme maması.Yakın zamanda el besleme mamalarıyla alakalı konu açmıştım.İnceleyebilirsiniz.Nekton'un el besleme maması kaliteli bir üründür.Ama yok ben bu ürünü kullanmak istemiyorum derseniz Versele Laga Nutribird A21'de çok iyidir.
1609767057291.png
NEKTON-Baby-Bird, seçilmiş bitkisel bileşenler kullanılarak kuşların doğal beslenmesine yöneliktir. NEKTON-Baby-Bird'de kullanılan bitkisel yağlar, hücre metabolizması için gerekli olan tüm hayati omega-3, omega 6 ve omega 9 yağ asitlerini sağlar. Kuşburnu gibi yüksek kaliteli doğal ürünler ayrıca kan dolaşımının, eklemlerin ve organların sağlıklı bir şekilde gelişmesini sağlayan çok sayıda bitkisel besin (örn. Likopen, galaktolipidler) sağlar. Ek olarak, bitkisel içeriklerin çoğu (örneğin pektinler, askorbik asit) genç kuşların bağışıklık sistemi üzerinde güçlendirici bir etkiye sahiptir. Bu, genç kuşları hastalıklara karşı dirençli hale getirir ve üreme kaybının önüne geçecektir.

NEKTON-Baby-Bird, kuşların bağırsak florasının sağlıklı gelişimini destekleyen probiyotik bakteriler içerir. Bacillus subtilis'in olumlu etkileri çok sayıda çalışmada analiz edilmiş ve bilimsel olarak kanıtlanmıştır. NEKTON-Baby-Bird'deki prebiyotik bileşenler aynı zamanda bağırsak florasının bileşimi üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir ve böylelikle besinlerin optimal bir şekilde sindirilmesi sağlanır. Fruktanların yanı sıra NEKTON-Baby-Bird, pozitif bağırsak bakterilerinin büyümesini teşvik ettiği ve ayrıca zararlı maddeleri bağlayarak bağışıklık sistemini rahatlattığı kanıtlanmış bir mannan-oligosakkarit ve beta-glukan karışımı içerir.

Vitamin,probiyotik,prebiyotik,amino asitler ve eser elementler ile dolu olan bu ürünü 26-27 derece ısıdaki içme suyu ile karıştırılarak kullanılması gerekmektedir.

Bileşim:
Dekstroz, bitkisel protein özleri, unlu mamuller , mineraller, şeker, bitkisel yan ürünler, bitkisel yağlar, maya, kuşburnu, maya hücre duvarları (prebiyotik etkiye sahip mannan-oligosakkaritler içerir).

1 kg için besin katkı maddeleri:
13.000 IE vitamini A, 2.000 IE vitamini D3, 550 mg kolin klorür, 150 mg C vitamini (askorbik asit), 55 mg E vitamini,
55 mg niasinamid, 12.5 mg kalsiyum-D-pantotenat, 8.8 mg vitamin B2 (riboflavin), 5 mg B6 vitamini (piridoksin hidroklorür), 5 mg β-karoten, 3 mg K3 vitamini (menadion-sodiumbisülfit), 2.5 mg B1 vitamini (tiamin hidroklorür), 1.54 mg folik asit, 150 μg Biotin, 30 μg B12 vitamini (siyanokobalamin), 80 mg demir (demir (II) -sülfat, monohidrat), 65 mg manganez (manganez (II) -sülfat, monohidrat), 52 mg çinko (çinko sülfat, monohidrat), 8,3 mg bakır (bakır (II) ) -sülfat, pentahidrat), 1 mg iyot (kalsiumiodat, susuz), 0.23 mg selenyum (sodyum selenit).

Zooteknik katkı maddeleri:
Bacillus subtilis C-3102, minimum 1 * 10 10 CFU / kg

Analitik bileşenler:
Ham kül% 9, protein% 22,5, ham yağ% 8,3, ham lif% 1, Kalsiyum% 1,06, Fosfor% 0,74, Sodyum% 0,18, Metiyonin% 0,45, Lizin% 1,15, Treonin% 0,75, Triptofan% 0,22.

Evet bugün sizler için Nekton markasının ürünlerini incelemeye çalıştım.Aslında çok daha fazla ürünü var ama ülkemize gelenleri değerlendirme altına almak daha doğru olacaktı.Benim Nekton hakkındaki genel yorumum:
-Ürünleri kaliteli ve kullanışlı ürünler.Tek dezavantajı fiyatlarının pahalı olması.
Umarım sizlerinde kafasında Nekton ile alakalı bir şeyler oturmuştur.İyi günler dilerim.:)

Paylaşım için teşekkürler Taha. Nektonlardan ücretinden dolayı uzaklaşmıştım bende:)

Ben kullandığım zaman uygun bile sayılırdı fiyatlar,vitamini Sera’dan daha ucuzdu.Şu an gerçekten aşırı yükselmiş.Tabi biz de ucuz ne kaldı orası ayrı konu.Vitamin olarak sadece S alıcam,denediğim bir ürün en azından.İnceleme için teşekkürler.

Ben kullandığım zaman uygun bile sayılırdı fiyatlar,vitamini Sera’dan daha ucuzdu.Şu an gerçekten aşırı yükselmiş.Tabi biz de ucuz ne kaldı orası ayrı konu.Vitamin olarak sadece S alıcam,denediğim bir ürün en azından.İnceleme için teşekkürler.
Nekton-S yi bende kullanmıştım ve memnun kalmıştım tavsiye ederim.
İnceleme için teşekkürler.
Önemli Değil:)

Nekton bir zamanlar ülkemizde epey popülerken, eski durumunda değil artık 35 mg fiyatı inanılmaz yüksek

Maalesef kurdan dolayı bizde pahalı. Normal fiyatı çok uygun

Piyasadaki Nekton ürünlerinde orjinallik endişesi taşıyan arkadaşlar resmi distribütör Ornivet Veterinerlik firmasından ürün temin edebilirler, kargo ile gönderim yapılıyor. iletişim bilgileri aşağıda mevcut

Screenshot_20210525-181231_Samsung Internet.jpg

IMG-20210525-WA0015.jpgIMG-20210525-WA0011.jpgIMG-20210525-WA0010.jpgIMG-20210525-WA0013.jpgIMG-20210525-WA0012.jpgIMG-20210525-WA0014.jpg

Piyasadaki Nekton ürünlerinde orjinallik endişesi taşıyan arkadaşlar resmi distribütör Ornivet Veterinerlik firmasından ürün temin edebilirler, kargo ile gönderim yapılıyor. iletişim bilgileri aşağıda mevcut

Ekli dosyayı görüntüle 17266

Ekli dosyayı görüntüle 17267Ekli dosyayı görüntüle 17268Ekli dosyayı görüntüle 17269Ekli dosyayı görüntüle 17270Ekli dosyayı görüntüle 17271Ekli dosyayı görüntüle 17272
Daha yeni s aldım,keşke daha önce bilseydim buradan alırdım.Üründen yana bir sıkıntım yok ama gene de içime kurt düştü..

Ekli dosyayı görüntüle 17266

Ekli dosyayı görüntüle 17267Ekli dosyayı görüntüle 17268Ekli dosyayı görüntüle 17269Ekli dosyayı görüntüle 17270Ekli dosyayı görüntüle 17271Ekli dosyayı görüntüle 17272
bireysel satış yapmıyorlar diye biliyordum. Ürün aldınız mı doğrudan buradan?

bugün nekton'un resmi sitesinde ismini görünce perakende satış yapan bayilerini öğrenmek için aradım. kargoyla perakende satış yaptıklarını söylediler, yarın 150 gr nekton-s sipariş vereceğim
fiyat ne verdiler acaba? özelden dönüş sağlayabilir misin?
Facebook üzerinden dispi. tanıyorum ancak dediğim gibi olduğunu düşündüğümden iletişime geçmemiştim.

Son düzenleme:
fiyat ne verdiler acaba? özelden dönüş sağlayabilir misin?
Facebook üzerinden dispi. tanıyorum ancak dediğim gibi olduğunu düşündüğümden iletişime geçmemiştim.

firma trendyol'da satışa başlamış, uğraşmamak için oradan aldım. 150 gr nekton-s kargo dahil 145 tl , skt 02/2023

resmi distribütör olduğu için içim rahat, bir de kalem ve küçük not defteri eklemişler :)

20210531_102035.jpg20210531_102024.jpg20210531_102017.jpgScreenshot_20210531-115307_Samsung Internet.jpg

Son düzenleme: