Oncelikle s. A sizin altin degerinizdeki tecrubenize ve bilginize ihtiyacim var kusum son

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Htosun
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Htosun

Yeni Üye
Kusum snaki saatlerce ucmus yorulmuscasina nefes aliyor istahi azaldi su iciyor tuylerini kabartiyir ve kanatalri titriyor pih diye ses cikartiyor veterinere gitim bana antibiyotik verdiler doksimis hic bir veteriner ilgilenmiyor kusumun durumu cidilesmeye basladi yardim edin

Üşütmüş olabilir. Muhabbet kuşu sıcak ortam kuşu kuşun yerini ceyran yapan evin içinde iki cam arasına koymayın. Ama tavsiyem bir veteriner hekime götürün

Oyla 0
Üşütmüş olabilir. Muhabbet kuşu sıcak ortam kuşu kuşun yerini ceyran yapan evin içinde iki cam arasına koymayın. Ama tavsiyem bir veteriner hekime götürün
Ceyran olan bir yerde durmadi 8 tane veterinee gittim farkli farkli ilac veridler hic bir fayda gormedim astim belirtileri var nefes alirken bazen nezld olmus insan gibi burunu cekiyor ve gogsu ve kanatalri titriyor

Oyla 0
Doksimis uygun bir ilaç olmuş. Bahsettiğiniz durumlar solunum yolu problemleriyle alakalı ve doğru ilaç önerilmiş

Oyla 0
Hipradoi ile aynı etken madde ilaçlar. Verilebilir elbette ama veterinerin önerdiği gün ve dozajda verilmelidir. İlaçlar ağır ilaç onu söyleyeyim. Dikkatli kullanmak ve kuşun yem yediğinden emin olmalısınız. Aç bir bünyeye veriliyorsa bu ilaçlar yorucu olabilir.

Oyla 0