Petmarketburada kargoları

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Aslında bir site üzerinden konu açmayı istemezdim ki belki ileride değiştiririm lakin amblemi olan ve bilinen bir firma olduğundan yazdık işte. Benelux yem kullanıyorum bildiğiniz gibi. @Rüştü Okumuş tanıtımını yaptığı için ben tekrardan yapmak istemedim.

Bende paketleme ve kargo sürecine değinmek istiyorum. Eğer 5 kg benelux alırsanız vakumlu poşetler içinde gönderiyorlar. Poşette hasar yok, her şey yolunda görünüyor.
Bu konuda genel anlamda hiç bir site sorun yaratmasa da diğerlerine göre daha profesyonel çalıştıklarını düşündüğüm için konusunu açmak istedim. Belki de bir gün sitemize özel indirim kodu ya da iyikus.com'a özel yem karışımı üzerinde bir çalışma sağlayabiliriz. Yetkili burayı okursa iletişime geçer umarım. Sağ olsunlar hiç bir mailime dönüş alamıyorum. Bir o kadarda sinirliyim aslında :D

Genel anlamda görsellerden de anlayabileceğiniz gibi kargolama iyi, gece sipariş verdim ve aynı gün kargolandı.

Ekli dosyalar

• IMG_20201112_174531.jpg
    IMG_20201112_174531.jpg
    1.5 MB · Görüntüleme: 27
  • IMG_20201112_174344.jpg
    IMG_20201112_174344.jpg
    2 MB · Görüntüleme: 27
  • IMG_20201112_174315.jpg
    IMG_20201112_174315.jpg
    1.6 MB · Görüntüleme: 27
  • IMG_20201112_174233.jpg
    IMG_20201112_174233.jpg
    4.3 MB · Görüntüleme: 27
Aslında bir site üzerinden konu açmayı istemezdim ki belki ileride değiştiririm lakin amblemi olan ve bilinen bir firma olduğundan yazdık işte. Benelux yem kullanıyorum bildiğiniz gibi. @Rüştü Okumuş tanıtımını yaptığı için ben tekrardan yapmak istemedim.

Bende paketleme ve kargo sürecine değinmek istiyorum. Eğer 5 kg benelux alırsanız vakumlu poşetler içinde gönderiyorlar. Poşette hasar yok, her şey yolunda görünüyor.
Bu konuda genel anlamda hiç bir site sorun yaratmasa da diğerlerine göre daha profesyonel çalıştıklarını düşündüğüm için konusunu açmak istedim. Belki de bir gün sitemize özel indirim kodu ya da iyikus.com'a özel yem karışımı üzerinde bir çalışma sağlayabiliriz. Yetkili burayı okursa iletişime geçer umarım. Sağ olsunlar hiç bir mailime dönüş alamıyorum. Bir o kadarda sinirliyim aslında :D

Genel anlamda görsellerden de anlayabileceğiniz gibi kargolama iyi, gece sipariş verdim ve aynı gün kargolandı.
Diğer sitelerden birtık pahalı ama kaliteli olmaları konusu benim tercihime yön veriyor. Ben siparişimi verdikten sonra arayıp 1er kiloluk vakumlu poşet istedim. Ve saolsunlar 5tane 1 kglık vakum yapmışlar ve gayet güzel paketlemişler. Keşke röhnfied gibi ürünlerin bölünmüşlerinide satsalar. :) benim hep tercih ettiğim ve çizgilerini bozmazlarsa hep tercih edeceğim mağaza olacak. :)

Diğer sitelerden birtık pahalı ama kaliteli olmaları konusu benim tercihime yön veriyor. Ben siparişimi verdikten sonra arayıp 1er kiloluk vakumlu poşet istedim. Ve saolsunlar 5tane 1 kglık vakum yapmışlar ve gayet güzel paketlemişler. Keşke röhnfied gibi ürünlerin bölünmüşlerinide satsalar. :) benim hep tercih ettiğim ve çizgilerini bozmazlarsa hep tercih edeceğim mağaza olacak. :)
hobipet ile ortaklar diye biliyorum. Yani ikisi arasında bir dayanışma var gibi.

ben de almayı düşünüyorum ama kargo ücreti çıkıyor :/ birkaç daha ürün alacaktım o ürünler diğer siteye göre pahalı :/

kargo ücretsiz olsun,5 kg sipariş vercektim 65 tl bir baktım 15 tl de kargo ücreti çıkardı benelux
Petmarket’in maalesef böyle bir sıkıntısı var. 15 TL çok fazla bir ücret. Bu yüzden ben de tercih etmiyorum Petmarket’i.
ben de almayı düşünüyorum ama kargo ücreti çıkıyor :/ birkaç daha ürün alacaktım o ürünler diğer siteye göre pahalı :/
Evet, diğer sitelere göre daha pahalı ürünleri. Akyol Kardeşler alternatif bir tercih olabilir.

Bu tip kuş ürünlerini toplu almak gerekiyor yoksa kargo ücreti anlamsız oluyor. Küçük bir zarf bile 15 tl olabiliyor. Tamamen firma zamlarıyla alakalı siteyle değil. Ürün fiyatlaması daha pahalı dediğiniz gibi. En ucuzu akyol

Yanılmıyorsam dört yıldır düzenli ve severek kullandığım bir firma petmarketburada. Belki az pahalı ama kalitesinden pek ödün verdiğini duymadım hiç. Epey titizlenerek iş yapıyorlar. Son zamanlara kadar faturaları bile zarf içinde yolluyorlardı.

Doğanay hocam sanırım buradan sipariş vereceğim 1 kilo yollarımı aceba firma :)

aynı ürün 5 TL fiyat farkı var ilginç.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Ben 65 lira olanı kullanıyorum. Diğeri de kullanılabilir ama ne oranda aspur verdiğinize bağlı kuşlarınıza. Eskiden aspur 10 TL idi, darılar 5. Aspur aynı kaldı darı 10 tl oldu :)
Bu fiyat farkı çok komik olmuş