petshop

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Yao ako
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Yao ako

Forum Sakini
arkadaşlar dün divitsol almak için petshopa gittim.divitsolu göremeyince adama sordum divitsol var mı diye?adam ne dedi anlamadı.bağırsak düzenlehici dediğimde bana avisol se satmaya çalıştı.bak abicim içinde herşey var a,b,c diye saydı.tabi kanmadım bu arada petshopda avisolun her türlü ürünü var bi divitsol yoktu.ekliyeyim:pet shopun ortasında büyük ihtimalle french molt lu bir kuşu sergiliyorlar.kafeste yok sırf gösteriş için.kafeslerde zaten plastik tünekli hiçbir taş olmayan paslanmış daravık kafeslerdi

arkadaşlar dün divitsol almak için petshopa gittim.divitsolu göremeyince adama sordum divitsol var mı diye?adam ne dedi anlamadı.bağırsak düzenlehici dediğimde bana avisol se satmaya çalıştı.bak abicim içinde herşey var a,b,c diye saydı.tabi kanmadım bu arada petshopda avisolun her türlü ürünü var bi divitsol yoktu.ekliyeyim:pet shopun ortasında büyük ihtimalle french molt lu bir kuşu sergiliyorlar.kafeste yok sırf gösteriş için.kafeslerde zaten plastik tünekli hiçbir taş olmayan paslanmış daravık kafeslerdi
Hoş olmamış maalesef.

Malesef bütün petshoplarda aynı problem. %80i hasta ve bakımsız, sağlıksız koşullarda sergilenen kuşlar. Bu durumda lütfen 153 ü arayarak şikayet ediniz alakalı yeri. Ancak bu şekilde olması gerektiği gibi davranacaklardır canlara.

Not: iki nokta üstüste ve "p" harf kodundan kaynaklı. Kısayol gibi düşünün...

Deseydin kardeşim bu hayvan hasta tedavi ettir. Muratsani'nin dediği gibi şikayet edin böyle yerleri..

ekliyeyim salma kuş kafesinde 2 tane köpek vardı.alan çok dardı.bir kuşu kumbaraya sığdırmak gibi düşünün