Röhnfried entrobac orijinalliği

minikmichael

Forum Sakini
Entrobac kullanmaya yaklaşık 2 sene önce başladım. Orijinalliğinden emin olduğum ve sizin de onayladığınız bi yerden satın aldım hatta rengi kokusu konusunda şüphelerim vardı orda da yardımcı olmuştunuz o yüzden aldığım entrobaclerin orijinalliğini ilk aldığımla kıyaslıyorum. Bikaç kez farklı yerlerden sipariş verdim çoğu nerdeyse un gibiydi bazılarının kokusu bile yoktu şuana kadar en yakın bunu buldum ama yine de emin olamıyorum. Acaba ilk aldığımın rengi mi değişti 2 sene geçtiği için?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230322_215807_Gallery.jpg
    Screenshot_20230322_215807_Gallery.jpg
    107.1 KB · Görüntüleme: 7
Merhaba hocam, bazı ürünler renk ve koku olarak zamanla değişikliğe gidebiliyor. Tedarik edilen bileşenlerle alakalı olabilir. Güncel ürün almadığım için şuan ki halini bilmiyorum.

Teşekkür ederim. Güncel olarak entrobac kullananların yorumlarını bekliyorum. Güvenilir site önerisi de olur.
Ben de yakın zamanda bölünmüş üründe aynı şüpheye düştüm.Kokusu daha yoğun ve rengi daha açıktı gelen probiyotiğin.İçerik olarak yenilendiğini söyledi satıcı.Aldığım diğer ürünün orijinal halini bildiğim için teyit edebildim.Onda sıkıntı yoksa Entrobac’ta da yoktur diye düşünüyorum.Umarım öyledir.

içerik yenilenme diye bisi yok ürünün güncel rengi kremdir 12/24 tarihli olanlar yani daha koyu renkli olanlar ise daha eski tarihlidir 09/23 02/24 gibi daha eski ürünü istesenizde bulamazsiniz ama daha acık reenkler muhtemelen karısımdır icine baska bir ürün eklemislerdir yada tamamen baska ürün göndermislerdir.

içerik yenilenme diye bisi yok ürünün güncel rengi kremdir 12/24 tarihli olanlar yani daha koyu renkli olanlar ise daha eski tarihlidir 09/23 02/24 gibi daha eski ürünü istesenizde bulamazsiniz ama daha acık reenkler muhtemelen karısımdır icine baska bir ürün eklemislerdir yada tamamen baska ürün göndermislerdir.
Fotoğraftaki ürünle alakalı ne düşünüyosunuz orijinalliğinden şüphe ediyorum. Bi de grpeturunleri olarak trendyolda satış yapıyo muydunuz acaba 🤔

Satıcı trendyolda HanımeliPetStore. Bahsettiğim orijinalliğinden eminim dediğim ürünü sizden almıştım zaten. Ama trendyoldan aldım diye hatırlıyorum