Röhnfried Probiyotik ve Gervit-w nasıl kullanılır?

Merve Kıratlı

Yönetici
Moderatör
Arkadaşlar iyi günler. Siparişlerim bugün geldi kullanım talimatını rica etmiştim fakat unuttular sanırım. Evde herhangi bir ölçü kabı yok. Çingenelerimin de aylık su çizelgesi var. 1 litre suyla yaptığım zaman bize çok fazla gelir. Probiyotik ve Gervit-w'yi azaltılmış ölçüde nasıl verebilirim? Teşekkürler ☺️

Çözüm
Merhaba, probiyotik için mamaya ya da 1 lt içme suyuna 5 g (1 ölçü kaşığı)
Haftada en az 2 kez kullanılması önerilmektedir.

Vitamin ise hafif verilmelidir. Sebebi ise kokusu ve tadı baskın olduğundan, tam dolu suluğa 5-6 damla yeterli olacaktır. Orijinal kullanımı ise
Üreme ve Tüy Zamanı: Haftada 2 kez, 2 litre suda 10 ml veya 1.5 kg mamaya ilave (kuş sayınız 2 olduğundan bu oranlar size uygun olmaz)
Diğer zamanlarda: Haftada bir kez 2 litre suda 10 ml veya mama ve yemde 1.5 kg 10 ml
Kuşların içme sularının 2 lt / 10 ml olarak kullanılınır.
Aspur almıştım oldugu gibi poşetle koymuşlar oda patlamış aradım birisi çıktı "tutanak tuttur baba, sonrada bize haber ver" dedi aynı bu şekilde. Paketlemedeki rezaleti falan geçtim bu üslup benim için yeterli.
“Tutanak tuttur baba” :ROFLMAO: Yürü be baba. Tuttursaydın baba sen de.

Oyla 0
Tam da vitamin almayı düşünüyordum oradan,kafam karıştı şimdi.Muadili falan gelirse kötü olur,bitmek üzere elimdeki. @Kaan Omurtak sen memnundun sanırım aldığın yerden bana yazabilir misin acaba?

Oyla 0
Tam da vitamin almayı düşünüyordum oradan,kafam karıştı şimdi.Muadili falan gelirse kötü olur,bitmek üzere elimdeki. @Kaan Omurtak sen memnundun sanırım aldığın yerden bana yazabilir misin acaba?
Ben vitaminimi n11’den satın aldım. Özelden sana link atarım birazdan. Akyol Kardeşler’den daha önce başka şeyler almıştım. Vitamin linki atarım sana.

Oyla 0
Aspur almıştım oldugu gibi poşetle koymuşlar oda patlamış aradım birisi çıktı "tutanak tuttur baba, sonrada bize haber ver" dedi aynı bu şekilde. Paketlemedeki rezaleti falan geçtim bu üslup benim için yeterli.

Daha geçen 2 paket yem aldım akyoldan. Gayet iyi paketlenmişti ve aynı gün kargoya verildi. Bir sorun yaşamadım şahsen...

Oyla 0
İade etseydin keşke. Olurmu hiç başka ürün göndermek. Ellerinde yoksa parasını geri iade etselermiş ozman.
Uğraşmak istemedim artık. Kargoda da sıkıntı yaşadık. Aras kargoyu kullanıyorlar bölgemdeki şubeye şikayet dilekçesi yazdım.
Bahsetmeyi unuttum; Akyol Kardeşler’le konuşurken bir dakika döneceğim size dediler 6-7 dakika boyunca başkalarıyla konuştular telefonda :( Güvenilir olabilirler ama kurumsallaşma bakımından sınıfta kaldılar benim için.

Oyla 0
Bu Gervit-W yi 20 derece üstü sıcaklıkta tutmamam gerekiyormuş sanırım. Buzdolabında muhafaza etsem uygun olur mu sizce?

Oyla 0
Oda sıcaklığı önerilir ama buz dolabı da kullanılabilir. bu tarz ürünler için. Kapalı, ışık görmeyen, serin bir dolap daha uygun olur ama.

Oyla 0