Ruhu fakir kuşum

Andrea

Forum Sakini
Gerçekten pahaliymis, şimdilik butcemi asiyor ama ilerleyen zamanlarda umarım pahalanmaz, alacağım. Teşekkür ederim.

dogukancyr

iyikus.com Üyesi
Sizin kuşunuz alt yemliklere iniyor galiba ne güzel.Bulut hala alt tarafın derinliğinden korkuyor,sadece üst kısmını kullanıyor kafesin🙄
Reis de çok korkuyor oradan.Normalde ağzıma alsam sesini çıkartmaz yemlikteyken kıpırdasam çırpınıyor.Yemliklere marul falan koyarak biraz alıştırdım zamanla daha da alışır diye düşünüyordum🤕.Bulut ne zamandır bu kafeste ki alışmadı ve kafesinizin modeli s01 mi?

Hazal 

Yönetici
Moderatör
Reis de çok korkuyor oradan.Normalde ağzıma alsam sesini çıkartmaz yemlikteyken kıpırdasam çırpınıyor.Yemliklere marul falan koyarak biraz alıştırdım zamanla daha da alışır diye düşünüyordum🤕.Bulut ne zamandır bu kafeste ki alışmadı ve kafesinizin modeli s01 mi?
Ben ne yaptıysam indiremedim,artık denemiyorum.Yemlikleri diğer kafes gibi üste taktım.Evet bizimde S01,6 ayı geçti alalı sanırım.

htchaticeonem9

Forum Sakini
Taksitle zar zor aldığım kafes yerine 10 liralık mineral bloğu tercih ediyor canım kuşum

Hızlı Dosya Yükle — Hızlıresim - 20230330_194614.jpg😕
Ya yanlış anlamayın ama kafes gereksiz pahalıymış bence. Ben şahsen 2 kuşuma 300 tl'lik kafes aldım ama sarayda gibi yaşıyorlar. Çok seviyorlar. Hem de boyutları görseldeki kafesten çok daha büyük. Keşke 1500 TL yerine 300 TL'liğini alsaymışsınız daha mantıklı olurmuş. Tabi yine de siz bilirsiniz sadece tavsiye amaçlı söyledim.

Taha Aktaş 

Yönetici
Moderatör
Ya yanlış anlamayın ama kafes gereksiz pahalıymış bence. Ben şahsen 2 kuşuma 300 tl'lik kafes aldım ama sarayda gibi yaşıyorlar. Çok seviyorlar. Hem de boyutları görseldeki kafesten çok daha büyük. Keşke 1500 TL yerine 300 TL'liğini alsaymışsınız daha mantıklı olurmuş. Tabi yine de siz bilirsiniz sadece tavsiye amaçlı söyledim.
haklisiniz maliyet olarak daha ucuza daha buyuk kafesler yaptirilabilir ama hagen kalitesi diye de bisey var malum

htchaticeonem9

Forum Sakini
haklisiniz maliyet olarak daha ucuza daha buyuk kafesler yaptirilabilir ama hagen kalitesi diye de bisey var malum
Tabii ki insanlar istedikleri gibi alabilirler ama ne bileyim 1500 tl'lik bir kafes biraz fazla pahalı gibi geldi. Kalite önemli tabii ki ama daha düşük fiyata da en güzellerinden alınabilirdi demek istedim. 🙂

Andrea

Forum Sakini
Tabii ki insanlar istedikleri gibi alabilirler ama ne bileyim 1500 tl'lik bir kafes biraz fazla pahalı gibi geldi. Kalite önemli tabii ki ama daha düşük fiyata da en güzellerinden alınabilirdi demek istedim. 🙂
Halihazırda aldım ve kurdum kafesi bugün, çok güzel görünüyor, malzeme de çok kaliteli, 1500 TL eder mi bilmiyorum ama umarım ömürlük olur 😄

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Hayırlı olsun hocam. Yeni düzeninizle birlikte kuşunuzun sürecini burada başlatmanızı öneririm. Tabi isterseniz <3

Andrea

Forum Sakini
Hayırlısı olsun güle güle kullanın ☺️
Çok teşekkür ederim.
Hayırlı olsun hocam. Yeni düzeninizle birlikte kuşunuzun sürecini burada başlatmanızı öneririm. Tabi isterseniz <3
Çok teşekkürler hocam, akşam inceleyeceğim.