Sağlık Tohumu Hakkında.

Maviş Paşa

Forum Sakini
Petshoptan sağlık tohumu aldım fakat adam satmak için mi dedi doğru mu dedi bilmiyorum. Papağannım 82 lere düşmüştü. Üretici bir amca sağlık tohumu al 1 çay kaşığı ver 15 günde sürekli Kontrol et tart sonra vermezsin yağlandırır. 20 günde az az ver iyi olur demişti. Şükür papağanım 93 şimdi.
Ama tohumu aldığım yerdeki adam Diğer kuşlara da vermelisin dedi bir kere bu sağlık tohumu verdiysen sürekli vermen lazım alışır bunu arar dedi 🤔
Çok nadir veriyorum dışarıda iken yediklerini görünce vermiyorum. Muhabbet kuşlarım da dişiler 46-49, erkek muhabbet kuşum 40 gram.

20221017_141640.jpg20221019_233544.jpg20221008_194535.jpg

Ben düzenli olarak kullanıyorum versele laga’nın sağlık tohumunu. Yemlikle vermiyorum ama dışarı çıkardığımda bir kap içinde veriyorum haftada iki gün. Yemlikle kafes içinde verirseniz alışabilir normal yeme yönelmeme durumu olabilir 🌸 erkeğin kilosu normal dişiniz biraz tombik maşallah

Ben düzenli olarak kullanıyorum versele laga’nın sağlık tohumunu. Yemlikle vermiyorum ama dışarı çıkardığımda bir kap içinde veriyorum haftada iki gün. Yemlikle kafes içinde verirseniz alışabilir normal yeme yönelmeme durumu olabilir 🌸 erkeğin kilosu normal dişiniz biraz tombik maşallah
Bende dışarı çıkınca veriyorum. Az da olsa yiyolar. 😊

Petsopta çok fazla bilgi kirliliği var sağlık tohumunu tüketiyorsa çok iyi ama az verdikten sonra pek alışacağıni sanmıyorum Erkek kuşa verebilirsin

Sağlık tohumları onlar için çerez gibi. Mama karışımında iyi oluyor ve genelde öyle tercih ediyorum. Ayrı pek vermesem de verecek olsam haftada 1 kez verirdim. Yağlandırma konusunda haksız değil. Kimi kuş bağımlı olabiliyor sürekli verildiğinde

Petsopta çok fazla bilgi kirliliği var sağlık tohumunu tüketiyorsa çok iyi ama az verdikten sonra pek alışacağıni sanmıyorum Erkek kuşa verebilirsin

Yiyorlar çok şükür. Ben az almıştım paketli almadım satmak için baya uğraştı 4 kuş için sürekli alman lazım yetmez vs sorayım dedim 😊

Sağlık tohumları onlar için çerez gibi. Mama karışımında iyi oluyor ve genelde öyle tercih ediyorum. Ayrı pek vermesem de verecek olsam haftada 1 kez verirdim. Yağlandırma konusunda haksız değil. Kimi kuş bağımlı olabiliyor sürekli verildiğinde
Sürekli vermiyorum. Tartıyorum 3 4 günde bir. 15 günde 1 çay kaşığı kadar dışarıda yiyolar az miktar.