Salatalıkla İmtihanımız :D

Kaç yaşında veya ne kadardır sizde üzücü bir durum çok da tatlıydı aslında. Koko da alışmıştır.
Kokoda alışmadı pek. Sürekli kaçıyor ondan oyüzden son dönemde ikisini bir çıkarmadım. Ortama 2.5 3 aylık. 1.5 aydır bizde ama hiçbir ilerleme kaydedemiyoruz. Perde yöntemi,güven kazanma, ele alıştırma neyi denediysem olmadı. Bugün beni çileden çıkardı en son sokmaya çalıştım yaklaşık 20 dakika uğraştım sabırla. Ve sokunca karar verdim değiştirmeye. Karakteri gereği sanırım biraz inatçı :) oyüzden yavruyla değiştirip yeniden deneyeceğim. Buda olöazsa 1.5 aylık mubiş deneyimimiz son bulup yine kokoya odaklanacağız :)

Kokoda alışmadı pek. Sürekli kaçıyor ondan oyüzden son dönemde ikisini bir çıkarmadım. Ortama 2.5 3 aylık. 1.5 aydır bizde ama hiçbir ilerleme kaydedemiyoruz. Perde yöntemi,güven kazanma, ele alıştırma neyi denediysem olmadı. Bugün beni çileden çıkardı en son sokmaya çalıştım yaklaşık 20 dakika uğraştım sabırla. Ve sokunca karar verdim değiştirmeye. Karakteri gereği sanırım biraz inatçı :) oyüzden yavruyla değiştirip yeniden deneyeceğim. Buda olöazsa 1.5 aylık mubiş deneyimimiz son bulup yine kokoya odaklanacağız :)
Üzücü ancak elinizden geleni yapmışsınız umarım yeni gelen tatlış olduğundan emin olduğum ponçik kuşunuzla mubiş deneyminiz uzun uzun uzar.

Biz 1,5 seneyi geçtik hala kafese sokmak için savaş veriyorum her gece.Ki kapısı sürekli açık istediğinde çıkabileceğini biliyor.İlk 3 ay sürekli hepinizden iğreniyorum modunda takıldı :) ne ele geldi,ne omuza.Hala sevdirmez mesela,dokunulmaktan nefret eder.Ama öptürür,kafasından başlayıp ayağına kadar şap şap öperim :) Ben de ilk kuşum gibi olmaz bu soğuk nevale diyordum ama,şimdi günün çoğu omzumda yapışık gibi geziyoruz.Sabah yastığıma gelip uyumaya orda devam eder.Böyle de sırnaşık bir şey oldu :) hepsinin kendine has karakteri var gerçekten.