salmonella yada e coli mi?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan nomoment
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

nomoment

iyikus.com Üyesi
merhaba arkadaşlar iki cennet papağanımda toe tapping ile uğraşırken ki iyiye gidiyordu dişi kuşum son 4 gündür kendini kabartıyor uyku hali var ve iştahı bayağı azaldı genelde erkek kuş besliyor. 7 yumurtaları var fakat yatmıyorlar
dışkıların biri erkeğin biri dişinin e coli veya salmonella olmasından şüpheleniyorum sizce nedir ve tedavisi nelerdir teşekkürlerIMG-20201213-WA0011.jpg

IMG-20201213-WA0010.jpg

video

Yumurta dışkısı olabilir bir tanesi, bir yere kadar normal kabul edilebilir. Elinizde varsa eğer divitsol, yoksa sulphamazethine kullanmanızı öneririm 4 gün.

Oyla 0
Yumurta dışkısı olabilir bir tanesi, bir yere kadar normal kabul edilebilir. Elinizde varsa eğer divitsol, yoksa sulphamazethine kullanmanızı öneririm 4 gün.
yine doğanay bey yardıma koştu işi rast gelsin allah bin kere razı olsun.
elimde işe yarama ihtimali olan flagly şurup mikostatin ve sulphamezatine var hocam e coli ise yarın hemen baytril 2.5 da alabilirim tavsiye ederseniz

Oyla 0
Baytril de iş görür, sulphamazethin de ama emin olmam lazım. Şuan yavrusu ya da yumurtlama durumu bitti değil mi?
Bitmediyse bu ürünleri kullanmanız uygun olmaz. Dişinizin videosunu da izledim. Bir karın ağrısı olduğu belli ancak şudur diyemiyorum. Dışkılar kötü görünüyor. Bana kalırsa dediğiniz probleme uygun dışkıları var

Oyla 0
Baytril de iş görür, sulphamazethin de ama emin olmam lazım. Şuan yavrusu ya da yumurtlama durumu bitti değil mi?
Bitmediyse bu ürünleri kullanmanız uygun olmaz. Dişinizin videosunu da izledim. Bir karın ağrısı olduğu belli ancak şudur diyemiyorum. Dışkılar kötü görünüyor. Bana kalırsa dediğiniz probleme uygun dışkıları var
şuan 7 adet yumurtaları var yatmıyorlar alakaları yok son yumurta 4 gün önce geldi. yeterki hastalığı iyileşdin yumurtalar hiç önemli değil zaten boş muhtemelen hepsi

Oyla 0
Bence öncelikle Sulphamazethin ile başlamalısın. Ecoli ve salmonella için iyi bir ürün (daha iyileri de var elbette ama elinde olan bu ürün iş görür)

Oyla 0
Merhaba bende bişey sora ılı4mıyı. Yeni üye oldum bil ıyorum nereye yazacagim benimde sevda papagı var erkek 3 dişi kucuk erkek ciftlemek istıyor ama dişi kaviyor kac ay sonra xiftlemeye başlar dişiler...

Oyla 0
Bence öncelikle Sulphamazethin ile başlamalısın. Ecoli ve salmonella için iyi bir ürün (daha iyileri de var elbette ama elinde olan bu ürün iş görür)
çok teşekkür ederim doğanay bey şüphelenmiştim bir bilenden onay alınca içim rahatladı.allah razı olsun sizden
bu arada forpusçuklar büyüyor darısı başınıza :)

Oyla 0
Maşallah harikalar. Tarçıni spangle favori mutasyonlarımdandır. Çok güzeller :love:
Forpuslar çiftleşmeyi kesti. Keyiflerini bekliyorum :D
Senin bebişler iyi gelişmişler maşallah.

Oyla 0
Maşallah harikalar. Tarçıni spangle favori mutasyonlarımdandır. Çok güzeller :love:
Forpuslar çiftleşmeyi kesti. Keyiflerini bekliyorum :D
Senin bebişler iyi gelişmişler maşallah.
ne zaman yuvalarını açsam böyle sessiz sessiz masum bakıyorlar muhabbetler kıyameti koparıyor hemen hemen aynı gün çıkmaya başlamışlardı yumurtalardan

Oyla 0