Saruh├ón ­čśŐ (S.E)

S├╝leyman EK─░NC─░

iyikus.com ├ťyesi
Kat─▒l─▒m
19 ┼×ub 2019
Ya┼č
30
Saruh├ón, Pa┼ča o─člu g├╝zel bir delikanl─▒ ­čśŐ ├žokta heyecanl─▒ bu aralar bebeklerini bekliyor art─▒k g├╝n say─▒yor sa─čl─▒kl─▒ bir ┼čekilde ├ž─▒karlar in┼č├óAllah ­čĄ▓­čĆ╗­čśŐ
Ma┼č├óAllah ­čśŐ

Saruh├ón, Pa┼ča o─člu g├╝zel bir delikanl─▒ ­čśŐ ├žokta heyecanl─▒ bu aralar bebeklerini bekliyor art─▒k g├╝n say─▒yor sa─čl─▒kl─▒ bir ┼čekilde ├ž─▒karlar in┼č├óAllah ­čĄ▓­čĆ╗­čśŐ
Ma┼č├óAllah ­čśŐ

ma┼čallah, bu kadar k─▒zg─▒n olan ve kulu├žka s├╝recinde ki haz─▒r ku┼člar─▒ bazen tohumunu al─▒p ta┼č─▒yorum. Bazen de sald─▒rganl─▒k hissetti─čim zamanlar─▒nda da yap─▒yorum. Hani ┼ču s─▒kmadan yap─▒lan, parmak dokunu┼člar─▒yla olan suni y├Ântemiyle.

Bebi┼člerine tez zamanda kavu┼čur in┼čallah. Bakal─▒m neler olacak

ma┼čallah, bu kadar k─▒zg─▒n olan ve kulu├žka s├╝recinde ki haz─▒r ku┼člar─▒ bazen tohumunu al─▒p ta┼č─▒yorum. Bazen de sald─▒rganl─▒k hissetti─čim zamanlar─▒nda da yap─▒yorum. Hani ┼ču s─▒kmadan yap─▒lan, parmak dokunu┼člar─▒yla olan suni y├Ântemiyle.

Bebi┼člerine tez zamanda kavu┼čur in┼čallah. Bakal─▒m neler olacak
Sa─čolun hocam, mant─▒kl─▒ y├Ântem ┼čuan bo┼čta haz─▒r bir di┼čim yok deneyebilirdim asl─▒nda ­čśŐ di┼čisi de ayr─▒ bir d├╝nya ekliyorum birazdan ­čĄę

├žok g├╝zel bir teksas, ke┼čke erkek olsaym─▒┼č ya. Mutlaka erkek bir teksas bulundurun hocam. ┼×ahsi fikrim par├žal─▒ ile e┼člemek teksas soyunu biraz bozuyor :(
Aynen hocam teksas─▒n en g├╝zel varyasyonlar─▒ndan bir di┼či, hakl─▒s─▒n─▒z bende sezon ba┼č─▒nda bu ┼čekilde e┼čledim ilk a─č─▒zda bir yavru Geldi Klasik lila renkli beyaz y├╝z bir di┼či yavruydu gelecek sezon Mavi Tar├ž─▒n bir erkek var onunla ekleyece─čim nasip olursa bakal─▒m ­čśŐ

Tatl─▒ ve iri bebek vermi┼č asl─▒nda. Bari erkek olsaym─▒┼č o :D Ta┼č─▒y─▒c─▒l─▒─č─▒ yok ne yaz─▒k ki :/
Aynen hocam yavru gayet g├╝zel geldi yeni yerine u├žtu o ­čśŐ nasipse bu a─č─▒zda bakal─▒m g├╝zel bir erkek gelirse ay─▒raca─č─▒m kendime. Yaln─▒z teksastan gelen Di┼či yavrular da de─čerli diye duymu┼čtum hasan baytemur abi den. Ama bir denemek laz─▒m yine de

Aynen hocam yavru gayet g├╝zel geldi yeni yerine u├žtu o ­čśŐ nasipse bu a─č─▒zda bakal─▒m g├╝zel bir erkek gelirse ay─▒raca─č─▒m kendime. Yaln─▒z teksastan gelen Di┼či yavrular da de─čerli diye duymu┼čtum hasan baytemur abi den. Ama bir denemek laz─▒m yine de
De─čerli olur ancak teksas ya da ta┼č─▒y─▒c─▒ ile e┼člerseniz. Tek ba┼č─▒na bir anlam ifade etmiyor maalesef :(

Demek ki baba soydan bir ta┼č─▒y─▒c─▒l─▒k vard─▒. Ya da ├žift tarafl─▒ alt soyda bir ┼čeyler. Teksas─▒n bu rengi ├žok g├╝zel, ma┼čallah.
┼×uan bende de bir tane kendi yavrum teksas ta┼č─▒y─▒c─▒ bir spangle erkek var.

Demek ki baba soydan bir ta┼č─▒y─▒c─▒l─▒k vard─▒. Ya da ├žift tarafl─▒ alt soyda bir ┼čeyler. Teksas─▒n bu rengi ├žok g├╝zel, ma┼čallah.
┼×uan bende de bir tane kendi yavrum teksas ta┼č─▒y─▒c─▒ bir spangle erkek var.
Aynen hocam ku┼člar sevdi─čim bir abimindi ald─▒─č─▒ ki┼či de teksas ku┼člarda vard─▒ b├╝y├╝k bir ihtimalle ta┼č─▒y─▒c─▒yd─▒. Ma┼č├óAllah g├╝zel teksaslar gelir alt─▒ndan in┼č├óAllah ­čĄ▓­čĆ╗

├ťst