Saruhân 😊 (S.E)

Saruhân, Paşa oğlu güzel bir delikanlı 😊 çokta heyecanlı bu aralar bebeklerini bekliyor artık gün sayıyor sağlıklı bir şekilde çıkarlar inşâAllah 🤲🏻😊
MaşâAllah 😊

maşallah, bu kadar kızgın olan ve kuluçka sürecinde ki hazır kuşları bazen tohumunu alıp taşıyorum. Bazen de saldırganlık hissettiğim zamanlarında da yapıyorum. Hani şu sıkmadan yapılan, parmak dokunuşlarıyla olan suni yöntemiyle.

Bebişlerine tez zamanda kavuşur inşallah. Bakalım neler olacak

maşallah, bu kadar kızgın olan ve kuluçka sürecinde ki hazır kuşları bazen tohumunu alıp taşıyorum. Bazen de saldırganlık hissettiğim zamanlarında da yapıyorum. Hani şu sıkmadan yapılan, parmak dokunuşlarıyla olan suni yöntemiyle.

Bebişlerine tez zamanda kavuşur inşallah. Bakalım neler olacak
Sağolun hocam, mantıklı yöntem şuan boşta hazır bir dişim yok deneyebilirdim aslında 😊 dişisi de ayrı bir dünya ekliyorum birazdan 🤩

çok güzel bir teksas, keşke erkek olsaymış ya. Mutlaka erkek bir teksas bulundurun hocam. Şahsi fikrim parçalı ile eşlemek teksas soyunu biraz bozuyor :(
Aynen hocam teksasın en güzel varyasyonlarından bir dişi, haklısınız bende sezon başında bu şekilde eşledim ilk ağızda bir yavru Geldi Klasik lila renkli beyaz yüz bir dişi yavruydu gelecek sezon Mavi Tarçın bir erkek var onunla ekleyeceğim nasip olursa bakalım 😊

Tatlı ve iri bebek vermiş aslında. Bari erkek olsaymış o :D Taşıyıcılığı yok ne yazık ki :/
Aynen hocam yavru gayet güzel geldi yeni yerine uçtu o 😊 nasipse bu ağızda bakalım güzel bir erkek gelirse ayıracağım kendime. Yalnız teksastan gelen Dişi yavrular da değerli diye duymuştum hasan baytemur abi den. Ama bir denemek lazım yine de

Aynen hocam yavru gayet güzel geldi yeni yerine uçtu o 😊 nasipse bu ağızda bakalım güzel bir erkek gelirse ayıracağım kendime. Yalnız teksastan gelen Dişi yavrular da değerli diye duymuştum hasan baytemur abi den. Ama bir denemek lazım yine de
Değerli olur ancak teksas ya da taşıyıcı ile eşlerseniz. Tek başına bir anlam ifade etmiyor maalesef :(

Demek ki baba soydan bir taşıyıcılık vardı. Ya da çift taraflı alt soyda bir şeyler. Teksasın bu rengi çok güzel, maşallah.
Şuan bende de bir tane kendi yavrum teksas taşıyıcı bir spangle erkek var.

Demek ki baba soydan bir taşıyıcılık vardı. Ya da çift taraflı alt soyda bir şeyler. Teksasın bu rengi çok güzel, maşallah.
Şuan bende de bir tane kendi yavrum teksas taşıyıcı bir spangle erkek var.
Aynen hocam kuşlar sevdiğim bir abimindi aldığı kişi de teksas kuşlarda vardı büyük bir ihtimalle taşıyıcıydı. MaşâAllah güzel teksaslar gelir altından inşâAllah 🤲🏻