selamın aleyküm

Bellicose

Yeni Üye
  1. Ad-Soyad:Resul YAZICI
  2. Yaş:32
  3. Mesleğiniz:İnşaat Müh.
  4. Yaşadığınız bölge:Ankara

selamın aleykum iyi forumlar kaliteli bilgi alışverişleriniz olsun, burayı mutasyonlarla ilgili araştırmalar yaparken keşfettim ve üye oldum

inşallah nasipse yakın zamanda Japonesin teksas-laceving-fallow-lutinoları bu dört kandan olusacak kaliteli bir üretim düşünüyorum bunların araştırması yaparken geldik buraya ... hep bereber bakacaz görecez :D

ayrıca ankarada bana bu kuşlardan temin edebilecek tanıdıklarınız varsa görüşülür değerlendirilir.

MiniKuş

Veteran
Aleykümselam. Foruma hoşgeldiniz. İnş. Mühendisliği en sevdigim mesleklerdendir bu arada.

Taha Aktaş 

Yönetici
Moderatör
Aleykümselam.Kendinizi tanıttığınız için teşekkür ederiz.Hoş geldiniz forumumuza.:giggle:

Umarım hedeflediğiniz şeylere ulaşırsınız..

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Aramıza hoş geldiniz. Benzer mutasyonlara ilgi duymamız ne güzel. Süreçte güzel haberlerinizi bekliyor olacağım.

Bellicose

Yeni Üye
inşallah 5-6 takımla başlamak niyetim tabikide sizlerin engin bilgilerine ihtiyacım olacak bir takım görüşmeler icerisinde ve arayışlar içindeyim bakalım ne cıkacak

niyetim bu kanlardan kendı kan hattımı oluşturup kendi aralarında çaprazmalar yapmak sonucları tabiki yıllara yayılacak ama bu sezon takımları hazırlarsam seneyekı sezonda kendı yavrularımı yetişririm düşüncesindeyim

Bellicose

Yeni Üye
temiz kuşdan kastın nedir üstadım...

şuan tek korkum 5-6 takımla üretim yapmayı başarabilecekmiyim sürü psikolojisine yeterli olacakmı bilmiyorum

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Temiz kuştan kastım, hastalığı olmayan üremeye elverişli. Bildiğin gibi zaman önemli ortamdan ziyade :)

VBZE433 

Uzman Yetiştirici
Sizi kandırmayacak ve doğal yollar ile sağlıklı kuşlar yetiştiren kimselerden kuş toplayabilirseniz kendi kan hattınız oluşur zamanla. Bu kısa bir süreç değil. Üç yıl sonunda "benim" diyebileceğiniz damızlık altı kuşlarınız ancak iş yapar ki siz de bileziklerinizi takar süreci devam ettirirsiniz inşallah.