Selamun Aleykum ,

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan gsandal
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

gsandal

iyikus.com Üyesi
Selamun Aleykum ,

Ben İstanbul Ümraniyede eşimle birlikte fotoğrafçıyım. ismim Gizem.

Ben bir kuş delisiyim. Evlat gibi görüyorum. Kendimden cok onların besinleri , mutlulukları , ne istedikleri ile ilgileniyorum.
Evdeyken sürekli onları izleyip , eşime bak bak naptılar diye başının etini yiyorum zira eşimde aşık onlara.

Bir lutinom vardı. Adı ALP ti . 9 Ay yavrulugundan itibaren çooook sevdik. Ve galiba nazar değdi çünkü müşteriler bile artık Alp nerede diye geliyorlardı. Her gelen müşteriye konar , cüzdanları çantalarını tırtıklardı. Ve birgün yasaklarda farkında olmadan evde arkamdan uçup kapıya sıkıştı. Ve hala onun acısını hiç unutmadım.

Şimdide erkek ve dişi iki kuşum var evde. yalnız kalmasınlar diye bu seferde öyle aldım. Ama yavrulasınlar istiyorum bakalım. Erkek dişime göre biraz pasif.

Yavrularsa da onları da veremem zaten. Onlara kocaman yer yapıp hepsine bakasım var.

Herkese hayırlı ramazanlar

Ben kuşlarla kafayı yemişim abla.Her hareketini takip ederim.Yanlız değilim galiba :ROFLMAO: Sanada Hayırlı Ramazanlar.

Aleyküm Selam,

Aramıza hoş geldiniz. Kaybınız için üzüldüm, ilkler unutulmuyor... Şimdikilerin de fotoğrafını bekliyoruz..:)

Size de hayırlı ramazanlar..:giggle: