Show yavru gözüne doğru tüy girmesi

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Merhaba maşallah çok güzel. Benim show kuşlarda da oluyordu. Kısa vadede sorun olmadı ama ben gördükçe düzeltiyordum. Sadece 1 kuşumda gözünde hafif kızarma olmuştu. Bunun için makasla orada ki tüyleri dikkatlice kısalttım ve sorunu düzeldi. Eğer ek bir belirti olur ise hafifçe kısaltabilirsiniz o bölgede ki tüyü

Oyla 0

GüzelKuş

Veteran
Merhaba maşallah çok güzel. Benim show kuşlarda da oluyordu. Kısa vadede sorun olmadı ama ben gördükçe düzeltiyordum. Sadece 1 kuşumda gözünde hafif kızarma olmuştu. Bunun için makasla orada ki tüyleri dikkatlice kısalttım ve sorunu düzeldi. Eğer ek bir belirti olur ise hafifçe kısaltabilirsiniz o bölgede ki tüyü
Teşekkür ederim. Şu an bir sorun görünmüyor. Kaşıyarak, sürterek düzeltmeye çalışır diye düşünüyorum rahatsızlık verseydi. Henüz 33 günlük o yüzden cesaret edemedim o işleme aklıma geldi aslında, elimle düZeltiyorum geri gidiyor belirti verene kadar bekleyelim bakalım Tekrar sağolun

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Sağlıklık görünüyor fotoğraflarda maşallah. Umarım tüyü kadar ömrü olur ve sağlıklı yavrularını görürsünüz. En sevdiğim renk ve mutasyonlardan. Sarı yüzlü griler. Tarçıni ve baskın mavi bir eşle güzel olabilir.

Oyla 0

GüzelKuş

Veteran
Sağlıklık görünüyor fotoğraflarda maşallah. Umarım tüyü kadar ömrü olur ve sağlıklı yavrularını görürsünüz. En sevdiğim renk ve mutasyonlardan. Sarı yüzlü griler. Tarçıni ve baskın mavi bir eşle güzel olabilir.
Bende ileride mutasyonlar konusunda desteğinizi alacağım inşallah. Benim en sevdiğim kuş renk ve mutasyonu gold face. Sersini yakalamak istiyorum. Mesela bu yavru gri-yeşil bir anne ve yine gri bir babadan olma. Fakat babanın babasının mutasyonu bu sonuç bu geldi. Kopyala yapıştır olmuş dedesiyle. Buyrun sonuç bu

Oyla 0

GüzelKuş

Veteran
Sarı suratı bir boy aşıp rengi koyulaştırmak için aslında eşleme düşünüyorum. İleride inşallah

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Dedesini geçer gibi geliyor bana. Golden face nadir rastlıyoruz showlarda ama elde edilebilir yani. 2 sarı yüz eşlemeyle altın surat özelliği arttırılabilir ya da direk bulmak lazım belki de.

Oyla 0