Şimal_yıldızı kimdir

Şimal_yıldızı

Forum Sakini
Merhabalar aslında yeni üye değilim fakat sitedeki düzenlemeler sonucu bende konu açmak istedim.
Adım Bahar lise 3 öğrencisiyim Gaziantep'te ikamet ediyorum.
İki muhabbet kuşum var, dişi kuşum Şimal 8 aylık, Şamil ise 1 buçuk yaşında erkek bir kuş. İlk kuşumu alırken çift kuş besleme planım yoktu Şimal'i 4 aylıkken erkek diye alıp Pet Shop gazabına uğradık o zamanlar pek bilgili değildim, amacım erkek kuş alıp güzelce evcilleştirmekti daha sonra şimal 7 aylık olduğunda ona arkadaş almaya karar verdik internette yeni doğmuş yavruşları görünce anneanne olasım geldi ? yerli yeşil bir erkek aldık ve maalesef ki 1 buçuk hafta önce kaçtı Kuzey kuşumuz, ardından Şamil'i aldık ve tuhaf bir şekilde Pet Shoptan alınmasına rağmen ilk kafes dışına çıkışında sanki yıllardır birlikteymişizcesine davrandı fakat ciddi ısırma huyumuz var maalesef :) biraz gereksiz detaylar verdim sanırım kusuruma bakmayın, yem olarak jungle yem kullanıyorum şuanda ikiside çok severek tüketiyor fakat yemimiz az kaldı bitince daha kaliteli bir yeme geçmeyi düşünüyorum, vitamin olarak ise röhnfried marka kullanıyoruz kuşlarımında fotoğrafını ekleyeyim hemen :)

Şimdi oldu Bahar ? teşekkür ederim destegin için + aramizda olduğun için