Siteye Nereden Bağlanıyorsunuz?

roadhouseblues

Veteran
Mobil.O zaman hazır konusu açılmışken bir önerim olacak :) Menü butonu şeffaf ve zemin rengi koyu bir mor olduğu için benim gözümü yoruyor , tabi şahsi görüşüm bu herkes ne düşünür bilemem :) Ben koyu mordansa daha pastel tonları tercih ederdim,ve şeffaf olmayan butonu :)

roadhouseblues

Veteran
Artık çok olucam ama bunu demezsem içimde kalır :D bir de ana ekranda foruma hoşgeldiniz yazısı nerdeyse yarısını kaplıyor ,o kısım biraz daha kısa tutulsa bence daha şık olurdu.

Limoşum

Forum Sakini
Ben de mobilden giriyorum. Biraz karışık olmuş gibi ama şöyle bi gözden geçiren anlar kolayca.

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Maalesef bir çok etken var boyut ayarlamada. Mobile göre hareket edildiğinde pc görünümünü bozmak gerekiyor. PC görünümünde oranlar uygunken mobilde biraz geniş yer tutabiliyor. Tekrar bakacağım ama ne kadar küçültebilirim ya da geri çekebilirim. Ufacık yazılarla hoş geldiniz demek istemiyorum. :(
İlk bahsettiğiniz buton olayını anlayamadım. Bir görselle işaretleme yapabilir misiniz?

Limoşum

Forum Sakini
Maalesef bir çok etken var boyut ayarlamada. Mobile göre hareket edildiğinde pc görünümünü bozmak gerekiyor. PC görünümünde oranlar uygunken mobilde biraz geniş yer tutabiliyor. Tekrar bakacağım ama ne kadar küçültebilirim ya da geri çekebilirim. Ufacık yazılarla hoş geldiniz demek istemiyorum. :(
İlk bahsettiğiniz buton olayını anlayamadım. Bir görselle işaretleme yapabilir misiniz?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-11-22-01-50-50.png
    Screenshot_2020-11-22-01-50-50.png
    896.9 KB · Görüntüleme: 7

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Ben de mobilden giriyorum. Biraz karışık olmuş gibi ama şöyle bi gözden geçiren anlar kolayca.
Eskiden alt kategoriler mobilde görünmüyordu. Buda ister istemez gerekli kategoriye ulaşmayı zorlaştırıyordu. Şimdi bir tık daha rahat olduğunu düşünüyorum.

Sabah ilgileneceğim. Normalde rengi şeffaf ayarlamamıştım. Çakışan bir şeyler olmalı. Teşekkürler bildirdiğiniz için

Limoşum

Forum Sakini
Eskiden alt kategoriler mobilde görünmüyordu. Buda ister istemez gerekli kategoriye ulaşmayı zorlaştırıyordu. Şimdi bir tık daha rahat olduğunu düşünüyorum.

Sabah ilgileneceğim. Normalde rengi şeffaf ayarlamamıştım. Çakışan bir şeyler olmalı. Teşekkürler bildirdiğiniz için
Rica ederim :)