Sizi diğer kuşlarımla tanıştırmak istiyorum 🥰

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan İpek.s
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

İpek.s

Yönetici
Moderatör
4 yetiskin kuşum var var iki dişi iki erkek olmak üzere
Bir çift şuan kuluckada
diğer ciftlerin arasındaki buzları eritme çabasındayım😬
şuan ayırdım
bİr resesif ve birde rainbow
Cinsinde erkek 10 aylık dişi 1 yaşında
2 Ay farkından dolayı sanırım sürekli didişme halindeler 🤦
umarım onların da kuluçka sürecini burda paylaşmak nasip olur 🥰
not isimleri:BULUT ☁️
@CITIPITI♥️

Ekli dosyalar

• IMG_20220702_141822.jpg
    IMG_20220702_141822.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 8
  • IMG_20220702_141828.jpg
    IMG_20220702_141828.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 8
  • IMG_20220624_134336.jpg
    IMG_20220624_134336.jpg
    815 KB · Görüntüleme: 7
  • IMG_20220624_140016.jpg
    IMG_20220624_140016.jpg
    772.1 KB · Görüntüleme: 6
  • IMG_20220624_134323.jpg
    IMG_20220624_134323.jpg
    800.7 KB · Görüntüleme: 6
  • IMG_20220624_134257.jpg
    IMG_20220624_134257.jpg
    644.5 KB · Görüntüleme: 7
Maşallah onlara çok güzeller. Çok taze bir kuş ebeveyni olarak imreniyorum şuanda :)

Maşallah onlara çok güzeller. Çok taze bir kuş ebeveyni olarak imreniyorum şuanda :)
Çok teşekkür ederim ☺️
Öylesine kuş bakmak değildir asıl mesele gönül vermektedir
Diğer evcil hayvanlar içinde geçerli gerekli şartları yerine getiremiyorsa bir insan sırf evde süs eşyası gözüyle bir kenara atmak vicdansızlik
Erkek kusuma eş almak için araştırma yapmaya başladığım da çevremden duyduğum tek şey petsoptan alma
hasta sıkıntılı kuşlar cümlesi oldu
ama ben onların aksine 3 kuşumu da petsoptan aldım
varsa sağlığıyla ilgili bir problem dünyadan bir haber kişi değil ancak ben yardımcı olurum niyetiyle aldım iyikide aldım
petsoptan aldığım kuş bana 4 tane yavru verdi birini kaybettim maalesef
diğerlerinde ise hiç bir sorun yaşamadım
imkanım olsa bütün petsoptlardan kuşları toplardim çok Zor şartlar altında yaşam sürüyorlar😔

Çok teşekkür ederim ☺️
Öylesine kuş bakmak değildir asıl mesele gönül vermektedir
Diğer evcil hayvanlar içinde geçerli gerekli şartları yerine getiremiyorsa bir insan sırf evde süs eşyası gözüyle bir kenara atmak vicdansızlik
Erkek kusuma eş almak için araştırma yapmaya başladığım da çevremden duyduğum tek şey petsoptan alma
hasta sıkıntılı kuşlar cümlesi oldu
ama ben onların aksine 3 kuşumu da petsoptan aldım
varsa sağlığıyla ilgili bir problem dünyadan bir haber kişi değil ancak ben yardımcı olurum niyetiyle aldım iyikide aldım
petsoptan aldığım kuş bana 4 tane yavru verdi birini kaybettim maalesef
diğerlerinde ise hiç bir sorun yaşamadım
imkanım olsa bütün petsoptlardan kuşları toplardim çok Zor şartlar altında yaşam sürüyorlar😔
Çok haklısınız. Bir kedi sahiplendim. 6 kedisi olan bir kadın sadece 1 tanesini sahiplendiriyor. Neden mi? Çünkü hasta. Onu sahiplendim. Yalnız kalmasın diye annesi ölmüş bir de yavru aldım yanıma sokaktan. İlaçta vermemiş hiç. İlaç karşıtıymış. Antibiyotikler zararlıymış sözde. Hemen veterinere götürdüm. 1 haftada iyileşti kedi ve senelerce baktım. Türlü çakallıklarla evden kaçmayı öğrendiler. Balkon kapım hep açıktı istedikleri zaman girsinler diye :) evimi otel olarak kullandılar uzunca bir süre :) uzun süredir kuş istiyordum ancak arabama yavru kedi girdi :) nerde girdiğini bilmediğim için sokağa bırakamadım. Biraz büyütüp sokağa öyle alıştırdım ve sonunda bir kuşum ve 3 balığım oldu :) gönül işi olduğu için sahip diyemiyorum da ebeveyniyim diyorum :) umarım kedi anneliğinde başarılı olduğum gibi bir kuş annesi olurum

Çok haklısınız. Bir kedi sahiplendim. 6 kedisi olan bir kadın sadece 1 tanesini sahiplendiriyor. Neden mi? Çünkü hasta. Onu sahiplendim. Yalnız kalmasın diye annesi ölmüş bir de yavru aldım yanıma sokaktan. İlaçta vermemiş hiç. İlaç karşıtıymış. Antibiyotikler zararlıymış sözde. Hemen veterinere götürdüm. 1 haftada iyileşti kedi ve senelerce baktım. Türlü çakallıklarla evden kaçmayı öğrendiler. Balkon kapım hep açıktı istedikleri zaman girsinler diye :) evimi otel olarak kullandılar uzunca bir süre :) uzun süredir kuş istiyordum ancak arabama yavru kedi girdi :) nerde girdiğini bilmediğim için sokağa bırakamadım. Biraz büyütüp sokağa öyle alıştırdım ve sonunda bir kuşum ve 3 balığım oldu :) gönül işi olduğu için sahip diyemiyorum da ebeveyniyim diyorum :) umarım kedi anneliğinde başarılı olduğum gibi bir kuş annesi olurum
Sizin yaptığınız da gönül işi gönülden bakmak maşallah sizede ne güzel elinize düşen hayvan için elinden geleni yapmışsınız
Bu kuş forumları bu yüzden var
İlgili olduğumuz için buradayız 🥰

Sizin yaptığınız da gönül işi gönülden bakmak maşallah sizede ne güzel elinize düşen hayvan için elinden geleni yapmışsınız
Bu kuş forumları bu yüzden var
İlgili olduğumuz için buradayız 🥰
Allah bizi de hayvanları da iyi insanlarla karşılaştırsın. Öğrenecek çoook şeyim var daha yolun çok başındayım