Sokak Hayvanlara Yaşam Alanı Sunmak

Kullanıcı Değerlendirmesi
5.00 Oylama

Muratsani 

Yönetici
Moderatör
Malumunuz, havalar iyice soğudu. Bende elimden geldiğince uygun bulduğum noktalara kuş ve diğer hayvanlar için yaşam alanları sunmaya çalışıyorum... Hepimiz küçücükte olsa bu tür katkılarla onlara güzel şeyler sunabiliriz:giggle:

Kumruların, sıcaklığından ötürü doğalgaz çıkış borusu meskenine ufak bir modifiye... Yanına taze içme suyu, Cede mama+VL colombine vita+VL yabani sağlık tohum+VL-BNL yem+Bulgur+Yulaf:love:

20210117_164137.jpg
20210117_164140.jpg

Kediler için yaptırdığım kulübe, içerisine polar... Yanına su ve kuru mama. Bakın en az 5 lt. Lik pet şişelere bu şekilde bölüm açıp yiyecek ve içeceklerinizi sunabilirsiniz. Böylelikle dış etmenlerden etkilenme durumunu minimize edeceksinizdir...

20210117_163456.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:

Taha Aktaş 

Yönetici
Moderatör
Kumruların, sıcaklığından ötürü doğalgaz çıkış borusu meskenine ufak bir modifiye... Yanına taze içme suyu, Cede mama+VL colombine vita+VL yabani sağlık tohum+VL-BNL yem+Bulgur+Yulaf
Bu ürünleri kuşlarına sunmayan kişiler var,sen kumrulara veriyorsun çok örnek bir davranış hocam.Helal olsun.Bende elimden geldiğince buğday+yulaf+muhabbet yemi+birde kum veriyorum.

GüzelKuş

Veteran
Çok güzel bir davranış gerçekten. Bence de herkes yapmaya çalışsa çok güzel olur. Ben her çöpe indiğimde yem ve su koyuyorum ama her gelişim de dökülmüş buluyorum insanların bu canlılardan ne istediğini anlayamadım...

MiniKuş

Veteran
Benim kullanmadığin cogu ürunu yabani kuşlara veriyorsun abi. :) Çok güzel bir davranış.