Sokak hayvanlarını beslemeyi unutmayalım!

MiniKuş

Veteran
Şu günlerde sokaklardaki kedi köpeklere bir kap su mama ve evdeki yemeklerinizden vermeyi

dışarıdaki kuşlar içinse muhabbet kuşlarimıza verdiğimiz yemlerden, güvercin yemi, buğday, ekmek gibi şeyleri vermeyi unutmayalım.

UNUTMAYALIM ONLARDA BIR CAN!

Umit. 

Yönetici
Moderatör
Kesinlikle (y) Yalnız kedi köpekler evdeki yemeklerden yemez :) Marketlerden biraz tavuk göğüsü alıp küçük küçük doğrayın ve yarım saat haşlayın (yağsız tuzsuz). Haşlanmış tavuk etini süzün ve soğutun. Ardından ucuz plastik tabaklar var onlara pay edip çöp konteynırlarının yanlarına bırakabilrsiniz. He yanına bir kapta su bırakmayı unutmayın ;)

MiniKuş

Veteran
Kesinlikle (y) Yalnız kedi köpekler evdeki yemeklerden yemez :) Marketlerden biraz tavuk göğüsü alıp küçük küçük doğrayın ve yarım saat haşlayın (yağsız tuzsuz). Haşlanmış tavuk etini süzün ve soğutun. Ardından ucuz plastik tabaklar var onlara pay edip çöp konteynırlarının yanlarına bırakabilrsiniz. He yanına bir kapta su bırakmayı unutmayın ;)
Ben genelde etli tavuklu yemekleri veriyorum. Kasaptan haşlamalik tavuk deyince çok ucuz sekilde veriyorlarda zaten. Haşlayıp arada veriyorum.
Bugün kumru elimde öldü. :( Yarın gidip güvercin yemide alacağım.