Son İzlediğin Dizi

KanaryalıVeMutlu

Forum Sakini
Şu an izlediğin diziyi konusuyla birlikte bizimle paylaşır mısınız?

Dizi :
Teen Wolf
Konu :
Dizi Scott McCall adında bir lise öğrencisi etrafında dönmektedir. Scott, Beacon Hills Lisesi'nde lakros oynayan genç bir öğrencidir. Bir gece kurt adamın biri tarafından ısırılmasıyla hayatı büyük ölçüde değişir.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Bu ara fazla dizi izleyemiyorum. Sürelerin 20 dk olması sebebiyle fırsat buldukça anime izliyorum.
Şuan izlediğim black clover
Konusu, aynı anda kiliseye bırakılan iki yetim çocuk ülkedeki en güçlü büyücü (dizide büyücü kral deniyor) olmak için birbiriyle yarışıyor.

Bu ara fazla dizi izleyemiyorum. Sürelerin 20 dk olması sebebiyle fırsat buldukça anime izliyorum.
Şuan izlediğim black clover
Konusu, aynı anda kiliseye bırakılan iki yetim çocuk ülkedeki en güçlü büyücü (dizide büyücü kral deniyor) olmak için birbiriyle yarışıyor.
benim en sevdiğim anime naruto herkese öneririm

Güncel olarak Yeni başlayan Akıncıyı herkese tavsiye ederim keyifle izledim ilk bölümünü. Çok kaliteli bir dizi ;)

Beğendiğim yabancı diziler;

Dexter (2 kere bitirdim severim keretayı :))
Vikings (Severek izlediğim bir başka dizi. Ama ragnarın ölümünden sonra bıraktım diziyi:mad:)

Güncel olarak Yeni başlayan Akıncıyı herkese tavsiye ederim keyifle izledim ilk bölümünü. Çok kaliteli bir dizi ;)

Beğendiğim yabancı diziler;

Dexter (2 kere bitirdim severim keretayı :))
Vikings (Severek izlediğim bir başka dizi. Ama ragnarın ölümünden sonra bıraktım diziyi:mad:)
spoiler verme işte abi :D

En son izlediğim yabancı dizi Sherlock çok beğenerek izledim.
Yalnız, ilk kez izleyecekler için sonrasında boşluk yaratır :D
Bu Sherlock içinde geçerli.

Konu; Tahmin edeceğiniz gibi, polisiye. İzlerken hem güldüm hem ağladım. Yeni bölümü çıkarsa ağlamaya devam ederim. Sherlock Holmes ve Dr. Watson'un çözdüğü gizemler. 13 bölüm sürüyor. Bölümler 1,5 saat.

Yerli olarak da Hekimoğlu izliyorum. Beğendiğim diziler arasında.

Konusu doktor dizisi. Ateş Hekimoğlu'nun hayatı da denebilir. Henüz bitmedi bölümler 2-2,5 saat. ( Fazla uzun.)