Son zamanlarda forumda hata alıyorum açılmıyor?

Ümit T.

iyikus.com Üyesi
Üretici
Özel Üyemiz
@Doğanay Y. son zamanlarda forumda kesintiler oluyor site açılmıyor? Bir tek bendemi böyle yoksa genel bir problemmi var? Bununla ilgili bilgilendirme yapılmadığı için soruyorum...

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Üretici
Web Sitesi
iyikus.com
Merhaba, sunucu değişimi yapıldığı için güncellemeler ve hata giderme işlemleri sırasında kısa süreli kesintiler söz konusu oldu. Şuan için sistem kaynaklı bir sıkıntı olmaması lazım. Tekrar erişemediğiniz de eğer hata kodunu ya da bir ekran görüntüsünü paylaşırsanız özelikle incelemek isterim.

En son ne zaman hata ile karşılaştınız acaba?

Ümit T.

iyikus.com Üyesi
Üretici
Özel Üyemiz
Merhaba, sunucu değişimi yapıldığı için güncellemeler ve hata giderme işlemleri sırasında kısa süreli kesintiler söz konusu oldu. Şuan için sistem kaynaklı bir sıkıntı olmaması lazım. Tekrar erişemediğiniz de eğer hata kodunu ya da bir ekran görüntüsünü paylaşırsanız özelikle incelemek isterim.

En son ne zaman hata ile karşılaştınız acaba?
Dün akşam sanırım. Bugünde sayfa yüklenme sorunu oldu. Yüklenirken çok bekletti en son yüklenmeyince çıkmıştım :) Ama şuan bir sıkın yok gibi.

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Üretici
Web Sitesi
iyikus.com
Denk geldikçe paylaşırsanız sevinirim.
Bilerek konu açmadım bu konuyla alakalı çünkü hala üzerinde çalışmalar gerçekleştiriyoruz.
Umarım eskisinden daha iyi olur oturduğunda.

Peki hata harici şuan ki hız konusunda ne düşünüyorsunuz?