suktan papagani yuvaya alistirmak

SultanMuhabbeti

Yeni Üye
selam sultan papaganim cift,kur yapiyorlar kizginlik sesi veriyorlar gibi ama az yuvaya girmiyorlar bide az yiyorlar mamalari yemleri gunde 2 defa kontrol altinda, beraberinde bi diger cift aldim ayni yerden onlar yumurtadi ama bunlar hala alisamadimi acaba

Merhaba, süreç kuştan kuşa değişiklik gösterebiliyor. Hazırbulunuşlukları, beslenme ve hava kalitesi, kafesin dizaynı ve konumu, sağlık durumu, yaş faktörü, stres, uygun olmayan eş vb. bir çok durum çiftleşmeye engel teşkil edebilir. Ne süredir sizdeler

Oyla 0
3 hafta uzun bir zaman değil. Ben 4-5 ayı geçkin bir süre demenizi bekledim. Biraz daha zaman tanımalı, sabretmelisiniz. :)

Oyla 0
Merhabalar benım sultan papağanı çiftim var yaklasık 1 ay oldu alalı erkek kusum kur yapıyor ama dişi kusum yuz vermıyor gun içinde erkek kus yaklasıyor dişi kusum gaga atıyor bırde son zamanlarda erkek yuvalıgın ıcıne gırıp otuyor dişi kusum sesi duymuyor gıbı tepkısız kalıyor bende yavru almak ve o muhtesem duyguyu yasamak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz? Sımdıden cok tesekkur ederım sıze

Oyla 0
Merhaba erkek kuş ikna etmek için elinden geleni yapıyor. Biraz sabretmeniz gerekiyor erkeğin onu ikna etmesi için zamana ihtiyacı var. Olacağını düşünüyorum her hangi sağlık sorunları yoksa

Oyla 0
Merhabalar evet herhangi bır saglık durumunda sıkıntı yok gayet ıkısıde saglıklı dedığınız gıbı sabretmek ve beklemeye ıhtıyacım var tesekkurler bılgınız ıcın baska yapmam gereken bırsey var mı ek takvıye yem olarak

Oyla 0