Sultan Papağanı cinsiyeti hakkında yardım lütfen.

geenprofile

iyikus.com Üyesi
C1EFD0E1-6282-4AC4-A4D3-3F009C341995.jpeg
27AAADE9-B808-4270-A1FD-AF534A67EFC4.jpegArkadaşlar herkese selamlar bu arkadaşların cinsiyeti hakkında sizden yardım istiyorum ben acemisiyim çok ötmüyorlarda tam anlayamadım.

Taşıyıcı mutasyonları var belli ki. Karışmışlar :)
Düz bir grey mutasyonunda yüz lekesi erkeklerde olmaması ya da az olması beklenir. Sizin kuşta leke duruyor. Dışkılar biraz kötü ama

Oyla 0
Taşıyıcı mutasyonları var belli ki. Karışmışlar :)
Düz bir grey mutasyonunda yüz lekesi erkeklerde olmaması ya da az olması beklenir. Sizin kuşta leke duruyor. Dışkılar biraz kötü ama
Evet hayvanlar bakımsız kalmış o yüzden yumurtaları atıp bakıma aldım sağlıklı hale gelsinler önce de yavru almasamda olur. Yeterki sağlıklı olsunlar.

Oyla 0
Kuşların ikiside dişiye benziyor, büyük ihtimalle de kızgınlık yumurtası bıraktılar. Yumurta varken
kuşların ikiside yumurta ya yatıyormuydu.

Oyla 0
Genelde gri olan yatıyordu. Diğeri de yuvalıktaydı. Nadirde olsa beyazın yattığını gördüm.
Sultan papağanlarında gündüzleri erkek yumurta ya yatar, dişiler genelde akşamları yumurta ya yatar. Eğer öndeki gri olan kuş(100/100 dişi gibi) genelde yumurta ya yatıyor sa kızgınlık yumurta sıdır. Büyük ihtimal ile arkadaki kuşda dişidir yada çiftleşme dönemine gelmemiştir.

Oyla 0
Sultan papağanlarında gündüzleri erkek yumurta ya yatar, dişiler genelde akşamları yumurta ya yatar. Eğer öndeki gri olan kuş(100/100 dişi gibi) genelde yumurta ya yatıyor sa kızgınlık yumurta sıdır. Büyük ihtimal ile arkadaki kuşda dişidir yada çiftleşme dönemine gelmemiştir.
Ben bu kuşları yeni aldım çift diye eğer ki erkek de şüphe varsa değiştirmeye çalışıcam.

Oyla 0