Sultan Papağanı Evcilleştirme Yöntemi

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Üretici
Web Sitesi
iyikus.com
Sultan Papağanı Evcilleştirme Yöntemi başlığı altında videolu yöntemlere yer vermeyi düşünüyorum. Sizlerinde katkısıyla verimli bir konu haline gelir umarım. İlk videoda Papağanlar için perdeleri kullanarak eğitmek. Diğer küçük kuşlar içinde denenebilir.

Mzafa

Üye
Sultan Papağanı Evcilleştirme Yöntemi başlığı altında videolu yöntemlere yer vermeyi düşünüyorum. Sizlerinde katkısıyla verimli bir konu haline gelir umarım. İlk videoda Papağanlar için perdeleri kullanarak eğitmek. Diğer küçük kuşlar içinde denenebilir.
Bu yöntemi denemekten korktum ele daha da fobisi olacakmış gibi geldi, benim erkek sultan papağanım aşırı korkak kafesin yanına gelince yemini değiştirirken vs halen çok korkuyor geleli 20 gün oldu, ele alıştırmadan da dışarı salmak istemiyorum, ama elden mama olayını denedim ama yok banamısın demedi, nasıl yapıcam bilmiyorum.

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Üretici
Web Sitesi
iyikus.com
Biraz çaba sarf etmek lazım. Zaaflarını keşfetmelisiniz. Örneğin ödül yemi olan dal darı ve yulafı denemenizi öneririm.

Mzafa

Üye
Erkek papağanı dişiye göre evcilleştirmek daha mı zor?

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Üretici
Web Sitesi
iyikus.com
Kuş karakterleri değişken oluyor. Kimisi çabucak teslim olurken, kimisi oldukça çetin olabiliyor. Kolay gelsin