Sultan Papağanı Hasta

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Eren can
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Eren can

Yeni Üye
Bir önceki gün lahana ve muz verdim ondan kaynaklı olduğunu düşünüyorum Kabarık duran erkeği ishali başlangıcı vardı
Aspur bide yulaf verdim yulaf marketini aldım ama kendi yemi ve aspur karıştırıp verdim yulaf koymadım yumurta kabuğunu ince ufak halinde koydum Divitsol aldım Dün Polivit vardı önlerinde temiz su koydum Divitsole başlatacam 2 günde bir 100 ml suluğa 10 damla kadar dediler patates koydum önlerine başka önerisi olan
Böyle fazla duruş sergilemiyor yanına gidince yada girmeyince gayet neşeli yemesi içmesi yerinde kilo kaybı gözle göründe yok kaç güne toparlanma yapar 2.Günde kusma şuanlık kusma yok sabah 1 kere yaptı başladı nasıl yol İzelmek gerekir

Ekli dosyalar

• E23C4BCC-D1B3-490C-B881-D33A9DA2F997.jpeg
    E23C4BCC-D1B3-490C-B881-D33A9DA2F997.jpeg
    1.4 MB · Görüntüleme: 3
Herhangi bir tetkik yapıldı mı bilmiyorum fakat bakteriyel ya da mantar kaynaklı bir sorun olabilir.2 3 gün kadar divitsol kullanın gözlemleyin.Elimizde probiyotik yoksa edinin.(electrobac kullanıyorum bölünmüş bir şekilde alabilirsiniz ben Tayfalab tan aldım trendyoldan.Daha iyi ürünler önerecektir deneyimli kullanıcılar).Benim papağanımın da dışkısı düzgün değil şuan mantar ve koliform bakteri çıktı tahlilinde fakat kilo kaybı daha çok endişelendirdi beni.Kaç tane papağanınız var
Tahlil gücünüz olmaz ise deneme yanılma yoluna gideceksiniz.Kusması nasıl bir kusma salyalı mıydı

Oyla 0
Bir önceki gün lahana ve muz verdim ondan kaynaklı olduğunu düşünüyorum Kabarık duran erkeği ishali başlangıcı vardı
Aspur bide yulaf verdim yulaf marketini aldım ama kendi yemi ve aspur karıştırıp verdim yulaf koymadım yumurta kabuğunu ince ufak halinde koydum Divitsol aldım Dün Polivit vardı önlerinde temiz su koydum Divitsole başlatacam 2 günde bir 100 ml suluğa 10 damla kadar dediler patates koydum önlerine başka önerisi olan
Böyle fazla duruş sergilemiyor yanına gidince yada girmeyince gayet neşeli yemesi içmesi yerinde kilo kaybı gözle göründe yok kaç güne toparlanma yapar 2.Günde kusma şuanlık kusma yok sabah 1 kere yaptı başladı nasıl yol İzelmek gerekir
Belki beslenme düzeninden kaynaklanmıştır divitsol ile gözlem yapın şuan için

Oyla 0
Merhaba, bahsettiğiniz gibi katkıları kullanıp durumdan tekrar haberdar ediniz. Genelde ani ishaller beslenme bozukluğundan kaynaklanıyor.

Oyla 0