Sultan papağanım erkek mi dişi mi sizce?

ozlemdmrcı

iyikus.com Üyesi
Sultan papağanım böyle sesler çıkarıyor 6 aylık erkek mi dişi mi sizce? Alttaki bağlantılarda videoları mevcut bilgilendirir misiniz beni ?

Erkek kuş gibi ses çıkartıyor ancak görünümü dişi gibi.

Oyla 0
Arkadaşlarda baksınlar da daha sağlıklı yorum yapmış olalım.
Yakın bir fotoğraf rica edebilir miyim?

Oyla 0
Size zahmet kanat altı ve kuyruk altı fotolarını görebilir miyim? Görünüş dişiye benziyor evet fakat hareketler ve görebildiğim kanat renkleri erkek olduğunu gösteriyor. Delikanlı kur ötüşü yapmaya çalışıyor. Ufaktan bi kızışma da var. İyi beslendiğini de anlayabiliriz burdan.
Bide şöyle bi video var bu daha yeni . Bunda biraz daha nağmeli ötüyor . Sanki babacık der gibi ses çıkarıyor dikkatli dinlenirse

Oyla 0
Size zahmet kanat altı ve kuyruk altı fotolarını görebilir miyim? Görünüş dişiye benziyor evet fakat hareketler ve görebildiğim kanat renkleri erkek olduğunu gösteriyor. Delikanlı kur ötüşü yapmaya çalışıyor. Ufaktan bi kızışma da var. İyi beslendiğini de anlayabiliriz burdan.

Kuşumun fotoğraflarını istemiştiniz yeni yollayabildim . Erkek mi dişi mi kuşum ?

Moderatörün son düzenlenenleri:
Oyla 0

Oyla 0
Merhaba

8 Yıldır Sultan üretiyorum.
1 - Normal grey erkeklerdeki gibi yüzde sarı maske oluşmaya başlamış.
2 - Kuyruktaki ve diğer tüylerdeki çizgili tüylerin yerine çıkanlar tek renk siyah olarak çıkıyor.
3 - Melodileri klasik erkek sultan alıştırmaları
4 - Melodiler sırasındaki kasıntılı erkek yürüyüşü

Sonuç olarak kuşunuz %100 Erkek.

Oyla 0