Sultan papağanım icin kizildari

Paşa sahibi

Forum Sakini
Normalde bunu kullanıyordum 1 resimdekini piyasada yokmuş derken benim yem aldigim petsopcuda yok yani bende ikinci resimdeki alıcam nasıl bir ürün kullanlar bir yorum yazarsa sevinirim saygilar dilerim
images.jpeg1_org.jpg.jpeg

dal darıyı böyle almayın bence. Bu şekilde çok pahalı oluyor. 1 kg şuan 45-50 tl arası satılıyor. Bu ürünler 150 g
Yazdigin konuda sen haklisin yani hocam açık şekilde aldığımda boyat geldi galiba uzun süre beklemis galiba Benin paşa ağzına surmedi her önüne koyduğum da bakıp yemiyor du arkadaşımda bu üründen Birtane aldım asdigimda bitene kadar başından ayrılmadı bu yüzden çok sıkıntı çektim allahtan yarım kilo almistim çöpe attım üzülerek ağzım yandı yani

Oyla 0
Yazdigin konuda sen haklisin yani hocam açık şekilde aldığımda boyat geldi galiba uzun süre beklemis galiba Benin paşa ağzına surmedi her önüne koyduğum da bakıp yemiyor du arkadaşımda bu üründen Birtane aldım asdigimda bitene kadar başından ayrılmadı bu yüzden çok sıkıntı çektim allahtan yarım kilo almistim çöpe attım üzülerek ağzım yandı yani
Bu tip sorunlar olabiliyor maalesef. Bilindik isimlerden almak lazım gerekirse. Aslinda isimden ziyade üretim tarihlerini kontrol edip almak lazım. Şuan hemen hemen piyasada ki ürünler 5 aylik ürünler

Oyla 0
Bu tip sorunlar olabiliyor maalesef. Bilindik isimlerden almak lazım gerekirse. Aslinda isimden ziyade üretim tarihlerini kontrol edip almak lazım. Şuan hemen hemen piyasada ki ürünler 5 aylik ürünler
Piyasada var ama diyorum herkes benim malım iyider taze der kimseye guvenemiyorsun adamın dediği altı üstü bir kuş yani ne olacak yani çok bu lafı duydum benim beslediği kus değil ağzı var ama derdini anlatamadıgi allahın güzel bir canı yani

Oyla 0
Kafkas Dal darıyı tavsiye ederim. Fuarda denk gelmiştim.. Gerek tazelik olsun, gerek sindirimi kolay olsun, dal darısını beğendim... İnstagram sayfasından iletişime geçebilirsiziniz...

Hatta @Doğanay Y. bir iletişime geçebilirsin. Belki foruma özel bişeyler yaparlar :)

Oyla 0
Kafkas Dal darıyı tavsiye ederim. Fuarda denk gelmiştim.. Gerek tazelik olsun, gerek sindirimi kolay olsun, dal darısını beğendim... İnstagram sayfasından iletişime geçebilirsiziniz...

Hatta @Doğanay Y. bir iletişime geçebilirsin. Belki foruma özel bişeyler yaparlar :)
Kafkas dal darı tamam iyi olabilir ancak fiyat politikası sebebiyle beni kaybetti. Bende fuarda denk gelmiştim. Ek olarak videolarda ki fiyat söyleminden sonra değeri gözümde bir o kadar hızlı düştü. Madem kuşları bu kadar önemsiyoruz 150 gr için bir kilogram fiyatı istenmesini doğru bulmadım ben. Elbette fuara özel bir fiyat olabilir bu belki ancak bu tip fiyat politikalarında net olunmalıdır. Bu arada bir süre sadece banner reklam için firmalarla anlaşma kabul etme kararı aldım. Diğer türlü forum için bir katkısı olmuyor.

Oyla 0