Sultan Papağanım Kursak Mantarı Oldu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Salih001
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Salih001

Yeni Üye
Merhaba iyi günler dilerim sultan papağanım 1 yaşından büyük ve kursak mantarı oldu bugün 15. Günü elimden geleni yapıyorum kullanmadığım ilaç kalmadı bana yardımcı olurmusunuz kuşumu kaybetmek istemiyorum çok direnç gösteriyor kendini bırakmıyor asla sürekli dal darı yiyor fakat kusuyor kurumaya girdi 2 gün oldu elle besleme yapıyorum mama ile lütfen yardımcı olun ne kullanmam gerekiyor ne yapmam gerekiyor veterinere götürdüm ama yaşadığım şehirde kuşlarla ilgilenen veteriner yok kaybetmek istemiyorum kuşu lütfen yardımcı olun

Merhaba aramıza hoşgeldiniz
Kuşunuza hangi ilaçları kullandınız kuşunuzun güncel dışkı resmini görebilirmiyiz
Üzülerek söylüyorum geç kalmış olabilirsiniz ama hocalar elinden geldiğince yardımcı olacaktır geçmiş olsun

Merhaba aramıza hoşgeldiniz
Kuşunuza hangi ilaçları kullandınız kuşunuzun güncel dışkı resmini görebilirmiyiz
Üzülerek söylüyorum geç kalmış olabilirsiniz ama hocalar elinden geldiğince yardımcı olacaktır geçmiş olsun
Flagly sulphamezathine kullandım probiyotik verdim şuan kür halinde bir toz kullanıyorum 6 ilacın karışımı denildi ama bir fayda göremedim veterinere de götürdüm antibiyotik verdi ama veterinerler de pek birşey bilmiyor gibi kuşlarla ilgili fotoğraf yükleyemiyorum dosya çok büyük diyor