Sultan papağanım uyurken hızlı nefes alıyor normal mi ?

ozlemdmrcı

iyikus.com Üyesi
Sultan papağanım geleli 2 hafta oldu . Uyurken hızlı nefes alıp veriyor. Vücudu yukarı aşağı sallanıyor . Normal mi ? Bide gün içersinde sürekli uyumak istiyor . İzmirde yaşıyorum sıcaklardan olabilir mi ?

Merhaba, yüksek sıcaklıklarda da oluyor bu dediğiniz ama evrensel sağlık belirtilerinden bir tanesi de ayrıca. Başka bir durum var mıdır? ishal, kabarma gibi

Oyla 0
Merhaba, yüksek sıcaklıklarda da oluyor bu dediğiniz ama evrensel sağlık belirtilerinden bir tanesi de ayrıca. Başka bir durum var mıdır? ishal, kabarma gibi
Hayır ishal kabarma yok . Sadece uyurken bazen kabartıyor kendini ama sürekli değil . Ama sürekli uyumak istiyor. 3 hafta önce de bi yavru sultan papağanım öldü korkuyorum buna da bişey olacak diye

Oyla 0
Dışkı fotoğrafı ve kuşun genel görünümünden 1 foroğraf atabilir misiniz?

Oyla 0
6753
kuşumun fotoğrafı bu şimdi çektim .
6754
dışkı fotoğrafını da kafesini temizlerken çektim az önce.

Oyla 0
Dışkısı biraz bozuk kuşunuzun. Dışkının beyaz kısmı sarardığında karaciğer, böbreklerle alakalı bir durum olduğu ilk olarak düşünülür. Bakteriyel bir de boyama var. Bu tip durumlar birbirlerini etkilediğinden bir veterinere danışmanızı öneririm.
Bu sürede kuşlar için üretilen probiyotik ve elektrolit desteği veriniz kuşunuza.

Oyla 0