Sultan papaganım yemlikte Tavuk gibi Tünüyor

Sultan papağanım Elma yaklaşık 3 yaşlarında Dişi olduğuna eminim çünkü hep tek çeşit ötüyor ve hiç bir kelime öğrenmedi. Sıkıntı sureklı yemliğinin içine girip oturuyor . Dal üstünde durması gerekirken orda vakit geçiriyor Sizce çifleşmek mi istiyor?

Merhaba, genel bir video ve fotoğraf ekler misiniz? Yemlik modeli buna sebep olabilir

Oyla 0
Yemliği bu şekilde Elma da bu . Yemliğini 2 senedır kullanıyoruz ama bu yeni bir davranış .Birde okdr kibar yaklaşıyorum nazık davranmaya calısıyorum ama yok asla alışmıyor nasıl alıştırıcam bilmiyorum .yaşı var ve dişi diye mi Boyle anlamıyorum

Ekli dosyalar

• IMG_20211028_122234.jpg
    IMG_20211028_122234.jpg
    949.5 KB · Görüntüleme: 4
Oyla 0
Çok tatlı maşallah. Alismama durumu cinsiyetle alakalı değil pek. Yemlik içinde zaman geçirmesi dediginiz gibi olabileceği gibi düz uzanmak için bir alan da ariyor olabilir. Kuş yatağı ya da türevi ahşap düz tuneme alanlari yaratilabilir

Oyla 0
Pekii benim elmayı çifleştirmem için uygun yaş değil mi. Birde bunu nasıl yapabilirim . Aldığım erkeği beğenmeme istememe durumu vardır çünkü bunu nasıl yapıyorlar

Oyla 0
Aslında kendisinin seçmesi için götürmek gerekiyor. Fakat hazır bir erkek bulunursa o gerekli ilgiyi gösterirse ilgilenecektir diye umuyorum.

Oyla 0