Sultan Papağanıma sultan papağanı sesi açıyorum o da ötüyor doğru yapıyor muyum?

Jennifer

iyikus.com Üyesi
Sultan Papağanıma sultan papağanı sesi açıyorum o da ötüyor doğru yapıyor muyum? Ve ev içerisinde hiç ötmüyor normalde çok sakin ne yapmalıyım ele geliyor ama evin içinde hareketsiz.

Bazende bahçeye çıkarıyorum bir sıkıntı olur mu? Havadaki uçan kuşları görüp stres olabilir mi?

Oyla 0
Bazende bahçeye çıkarıyorum bir sıkıntı olur mu? Havadaki uçan kuşları görüp stres olabilir ku
Papağan sesi açmanızın bir anlamı yok. O sesi duyunca etrafında kuş var zannediyor. Kuşunuzu yeni sahiplendiyseniz sevgi, ilgi, onunla sohbet ederek zamanla ötmeye başladığını göreceksiniz. Benim muhabbet kuşumla alışmam 3 haftamı aldı şimdi inanılmaz akıllı ve sevecen

Oyla 0
Papağan sesi açmanızın bir anlamı yok. O sesi duyunca etrafında kuş var zannediyor. Kuşunuzu yeni sahiplendiyseniz sevgi, ilgi, onunla sohbet ederek zamanla ötmeye başladığını göreceksiniz. Benim muhabbet kuşumla alışmam 3 haftamı aldı şimdi inanılmaz akıllı ve sevecen
Teşekkürler peki bahçeye çıkarmam doğru mu?

Oyla 0
Şu an mevsim geçişindeyiz dışarı çıkardığınızda kuşu ceyeranda,rüzgarda veya güneşin alnında bırakmayın,kolay üşütür ve hasta olur.
Bu durum kuşun psikolojisinden çok daha önemli.

Son düzenleme:
Oyla 0
Geri