Sultan papagınımın bir gözü kapalı

Emir Berke

Yeni Üye
Merhabalar, bugün ben okuldayken annem sultan papagınımı dalinle banyo yaptırmış daha önce de yaptığı için pek bir şey demedim. Kuruduktan sonra dışarı çıkardım çok enerjikti daha sonra sol gözünün kapalı olduğunu fark ettim. Pet Shoplara sordum klordan kaynaklı olduğunu en kötü 1 haftada geçeceğini söyledi. Anneme sordum sadece sırtına su tuttuğunu kafasına gelmediğini söyledi. Dışkısı gayet normal ve suan da enerjik tabi biraz temkinli davranıyor bir gözünden dolayı sizce ciddi bir şey midir?

Merhaba , kuşunuzun görselini görebilirmiyiz

Sorunuzun cevabı Evet kesinlikle şampuanın her türlüsü kuşa temas ettiğinde Zarar verir anneniz sırtına geldiğini söylesene kanatları ile oynadığı için tüylerde Kalan şampuan göze temas etmiş olmalı

Merhaba , kuşunuzun görselini görebilirmiyiz

Sorunuzun cevabı Evet kesinlikle şampuanın her türlüsü kuşa temas ettiğinde Zarar verir anneniz sırtına geldiğini söylesene kanatları ile oynadığı için tüylerde Kalan şampuan göze temas etmiş olmalı
Merhaba, suan baktım kusuma gözünü açmış ama bu sefer de durmadan hapşırıyor ve kafasını sallayarak kusuyor üşütmüş olabileceğini düşünüyorum ne önerirsiniz

Merhaba, suan baktım kusuma gözünü açmış ama bu sefer de durmadan hapşırıyor ve kafasını sallayarak kusuyor üşütmüş olabileceğini düşünüyorum ne önerirsiniz
Üşütme var gibi güncel dışkı resmini görebilirmiyiz ve kısa bir video en az 15 Saniye olacak şekilde