Sultanlarda es tutma

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Oz oz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Oz oz

iyikus.com Üyesi
Merhaba kasim in ilk haftasi erkek kusumun yanina disi kus aldim.once alakadar olmadilar birbirleriyle.daha sonra erkek yaklasmaya calisinca disi ona vurdu kovdu.hala da ayni sekilde devam ediyo.erkek de bazen ona vuruyo ve ozellikle yapiyo bunu.erkek kusu elime alinca disi ciglik cigliga bagiriyo ama erkek kusu yanina yaklastirmiyo.es tutmada normal bi surecmidir acaba.aciklayabilir misiniZ

Dişi kuşu nerden aldiysaniz oraya götürüp erkek kuşun kendisinin eş seçmesini öneririm normalde ben beğendiğim kuşu yaralayıcı kavgalar yoksa eğer 15 gun ayrı kafeslerde kizistirir erkeğin yanina atarim karar sizin

Oyla 0
Sultanlarda biraz karışık bu durum. Bence olacaklardır zamanla. Bir süre ayrı kafeslerde birbirlerini görerek ayirabilirsiniz

Oyla 0
Tesekkurler.yetiskin sultan bulmak zor oluyo daha cok yeme dusmus yavrular oluyo.o yuzden oyle bi sansim yok malesef

Oyla 0
Dişi kuşu nerden aldiysaniz oraya götürüp erkek kuşun kendisinin eş seçmesini öneririm normalde ben beğendiğim kuşu yaralayıcı kavgalar yoksa eğer 15 gun ayrı kafeslerde kizistirir erkeğin yanina atarim karar sizin
Farkli kafeslere alio bi deniyim teşekkürler

Oyla 0