Sürpriz Yumurtalar 🧿🧿😍

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan İpek.s
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Kullanıcı Değerlendirmesi
5.00 Oylama
Aslında dişiler daha tehlikeli oluyor bu aşamada. Bu nedenle dişi ayırmak genelde doğru olur ama kuluçka başlattığından ayırmamak lazım. Gerekirse erkek ayrılmalı yavrularla ve bakması beklenmeli .
Anladım şimdiye kadar benim dişiden çok kötü bir davranış görmedim sakin bir dişidir
Ama şuan yuvalıkta olan kuşlarına karşı çok nötr
Aksine erkek sürekli bağırıyor ve gagaliyor
Kuluçkanin en sevmediğim kısmı tamda bu kısmı 🤷 en azından 4 güne ihtiyaç var yavrular için geri kalanı kolay olacaktır

Anladım şimdiye kadar benim dişiden çok kötü bir davranış görmedim sakin bir dişidir
Ama şuan yuvalıkta olan kuşlarına karşı çok nötr
Aksine erkek sürekli bağırıyor ve gagaliyor
Kuluçkanin en sevmediğim kısmı tamda bu kısmı 🤷 en azından 4 güne ihtiyaç var yavrular için geri kalanı kolay olacaktır
kesinlikle :( Evdeyseniz eğer sık kontrolle sorun olmaz. Ben böyle çok bebek olduğunda tabana yavru saklanma kutusu koyuyorum. Küçük (25-26 günlükleri ve diğer büyükleri) bebişleri de indiriyorum. Bir tüneği de olabildiğince alta çekiyorum ki bebekler oraya inen anne ya da babasından yem talep edebilsinler. Ek olarak suluğu da tabana inen tüneğin yanına taktığınızda mutlaka oraya iniyorlar. Böylede süreci atlatabilirsiniz.

Son hayalleri bu şekilde
Güncel ☺️ kafes sıkıntısı çekiyorum şuan
Tül de Yok ellerimle tül yaptım 🤷 eşime söyledim konuş petsopla diye 2 hafta oldu hala konuşmamış niye gitmedin dedim önünden geçiyorum petsopun ama ayağım içeri gitmiyor diyor
Bu son kuluçkalari muhtemelen
Daha fazla arada kalmak istemiyorum 🥺

Son hayalleri bu şekilde
Güncel ☺️ kafes sıkıntısı çekiyorum şuan
Tül de Yok ellerimle tül yaptım 🤷 eşime söyledim konuş petsopla diye 2 hafta oldu hala konuşmamış niye gitmedin dedim önünden geçiyorum petsopun ama ayağım içeri gitmiyor diyor
Bu son kuluçkalari muhtemelen
Daha fazla arada kalmak istemiyorum 🥺
Allah’ımmm bunlar ne kadar tatlı olmuşlar böyle. Özellikle sarı-yeşilli ayrı bi tatlı😍💛 Kırk bir kere Maşallah
Hocam bu resimle nasıl hissettiğinizi daha iyi anladım. Ben olsam bende vermeye kıyamazdım🥺 ama güvenilir birini bulduktan sonra gözünüz arkada kalmaz. Hatta belli mi olur belki verdiğiniz kişi kuşlarınızın yavrusunu alır ve yavrularınızın yavrusunu da görürsünüz🥺❤️