Tanışma hikayemiz

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan İzel ece
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

İzel ece

iyikus.com Üyesi
Burdur bucakta yaşıyorum Burdur’da üniversite okuyorum ve evimde yalnız olmamak adına bir kuş almaya Karar verdim aslında çok ani karar verdim sokak kedilerine mama almak için bir pet shopa girdim ve mama hazırlanırken o sırada kuşları izliyordum elimi uzattım ve benimki koştu geldi benimle oyun oynamaya başladıve bende dedim ki bunu alabilirmiyim :)

Keşke bir fotoğraf ekleseydiniz minnoştan.
Aramıza hoş geldiniz. Bende sizin gibi kuş seçerken bana yakın davranan kuşları tercih etmeye çalışırım. İnanılmaz bakış atıyorlar eğer yakalanabilirse ve sanki kedi alıyormuşum gibi hissediyorum. Kurtar beni, beni sahiplen dercesine...

Keşke bir fotoğraf ekleseydiniz minnoştan.
Aramıza hoş geldiniz. Bende sizin gibi kuş seçerken bana yakın davranan kuşları tercih etmeye çalışırım. İnanılmaz bakış atıyorlar eğer yakalanabilirse ve sanki kedi alıyormuşum gibi hissediyorum. Kurtar beni, beni sahiplen dercesine...

Ekli dosyalar

• E757C313-0EE0-4F1C-BE8A-9135ADE2B6F9.jpeg
    E757C313-0EE0-4F1C-BE8A-9135ADE2B6F9.jpeg
    1.2 MB · Görüntüleme: 21
  • FCF0813B-CE39-4662-8922-6DC802260589.jpeg
    FCF0813B-CE39-4662-8922-6DC802260589.jpeg
    1.2 MB · Görüntüleme: 21
  • FC6CEAE4-95DA-4EB4-8401-C6E18F62034E.jpeg
    FC6CEAE4-95DA-4EB4-8401-C6E18F62034E.jpeg
    1.4 MB · Görüntüleme: 21
minnoşunuz çok tatlı. Dişi gibi görünüyor ama en sağlıklısı testlerle öğreniliyor sultanlarda. Kafesiniz onun için çok küçük :(

minnoşunuz çok tatlı. Dişi gibi görünüyor ama en sağlıklısı testlerle öğreniliyor sultanlarda. Kafesiniz onun için çok küçük :(
Kafesimi büyütücem tabiki ama zaten su dışında hiç kafese girmiyor sokmak istediğimde de hemen koşarak geri çıkıyor müzdaripim büyütürüm inş zaman geçince önceliğim ona kendimi benimsetmek oldu

Ben de Burdur Bucak'ta yaşadım 10 sene boyunca :) 7 yıl önce taşındık :)

Burdur bucakta yaşıyorum Burdur’da üniversite okuyorum ve evimde yalnız olmamak adına bir kuş almaya Karar verdim aslında çok ani karar verdim sokak kedilerine mama almak için bir pet shopa girdim ve mama hazırlanırken o sırada kuşları izliyordum elimi uzattım ve benimki koştu geldi benimle oyun oynamaya başladıve bende dedim ki bunu alabilirmiyim :)
Aramıza hoşgeldiniz :) Güzel bir başlangıç olmuş...Kuşlarım da değil de, kedilerim ve kısmen köpeğim de yaşadım bunu...İlginç bir duygu:) Kuşlarımda yavru alırken en dışlanmışı ve en sakinini sahiplendim hep...

İnsanlarla hayvanlar arasında bir enerji olduğunu düşünüyorum hep, nasıl ve ne kadar sevdiğimizi sevebileceğimizi anlıyorlarmış gibi...

Sizde de durum böyle gibi:)